Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

не зареєструвала вчасно РК до НН

Відправлено користувачем tiex1994 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Треба було виписати і зареєструвати РК до НН. Подія, що призвела до РК трапилася в травні. Зобов"язання декларувала в березні по авансу. Нам до зменшення зобов"язань це веде.
Як правильно зробити?
Реєструвати зараз в періоді "серпень" РК від 25 серпня до ПН від 31 березня (дата авансу)?
Чи РК від 31 травня (дата події, що призвела до РК - акти виконаних робіт, там менша сума ніж аванс) і уточненка за травень?

Я доки з тими хвостами по КОР і СЕА розібралась, то мінуси то плюси, чорт ногу вломить...тут ще отаке повилазило sad smiley
а возврат денег был?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А коли ви повертали суму?!?!?! По суті РК ви мусите
виписувати датою повернення коштів...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


та там взагалі така ситуація цікава. В нас в прихватбанку прострочений овердрафт, платник наш платив зі свого прихвату нам на інший банк, прихват ті суми не випустив і чи то в пеню чи в погашення овердрафту - кудись там забрав. Платник наш був дуже настирний smiling smiley і продовжував посилати платіж smiling smiley Потім приват ніби щось їм порозблоковував. Вопчем поки я бавилася з тими виписками привата, щоб нічого не забути, наш директор ще з одного банку, по якому зараз движняку нема, повернув якусь суму. Оту суму я й прогавила. Ну й документи позакривали тим періодом. А РК один "загубився". А я з тими звірками-перевірками-зустрічками та іншими запитами вже запізно то побачила.
Що воно буде? Куратор по ПДВ моя вже мене бачити й чути не можеsmiling smiley В нас взагалі так закрутилося - там було повернення пдв, потім ПР і перенесення неповернутих сум в КОР, потім я їх затягувала в деку (коли то лютий чи березень та перша цікава дека), потім ті шалені то плюса то мінуса в СЕА smiling smiley Потім в КОР знову повилазили звідкісь ті переплати. Ми хотіли розтермінування платежу зробити, а виявилось що переплата. В куратора мозок закипів раніше мого і вона сказала, що потім розбереться. А в нас така ситуація з грошима була, що директор сказав що й добре що потім, навіть якщо й штраф якийсь намалюється. То я й сижу тихенько. У вересні начебто поставка вимальовується і треба буде ті НН регити, ось я й думаю вже заодно туди той РК втулити. Тільки не знаю як правильно. В мене ще запізнень таких не було. Все чемно і вчасно робила. І то така каша з тими КОРами вийшла.
Ну якшо з того іншого рахунку поверталась сума і за цією поставкою,
то датою повернення і потрібно виписувати недостаючий РК і відповідно
за той місяць подавати уточнюючу деку...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну якшо з того іншого рахунку поверталась сума і за цією поставкою,
то датою повернення і потрібно виписувати недостаючий РК і відповідно
за той місяць подавати уточнюючу деку...
winking smiley
дякую
а той РК зареєструється як звичайно реєструвати? Вже ж терміни минули.
Зараз ще з тим приватом все треба переглянути чи воно не вийшло одне на одне, бо вони нам ту пеню і штрафи то стягують, то списують - якийсь такий незрозумілий і не стандартний той приватівський овердрафт (гарантовані платежі) - один платіж взагалі до контрагента не дійшов, по виписках повернення чи сторнування теж не бачу. Тіло кредиту враховане з тим платежем. Може як договір про реструктуризацію підпишемо, вони там остаточно з тими пенями-штрафами мені виписки дадуть confused smiley
та й суми єрундові по суті, тільки головняка багато вийшло.
Quote
tiex1994
Quote
Шустрик
Ну якшо з того іншого рахунку поверталась сума і за цією поставкою,
то датою повернення і потрібно виписувати недостаючий РК і відповідно
за той місяць подавати уточнюючу деку...
winking smiley
дякую
а той РК зареєструється як звичайно реєструвати? Вже ж терміни минули.
РК ж у вас буде на мінус, то реєструєцця покупцем, якшо вони платники
ПДВ, або вами самими, якшо не платники... Відповідно терміну - ну і шо...
Ну можливо Медок, якшо ви з ним працюєте, напише вам попередження...
не звертайте уваги і робіть собі своє... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
РК ж у вас буде на мінус, то реєструєцця покупцем, якшо вони платники
ПДВ, або вами самими, якшо не платники... Відповідно терміну - ну і шо...
Ну можливо Медок, якшо ви з ним працюєте, напише вам попередження...
не звертайте уваги і робіть собі своє... drinking smiley
ще раз дякую smileys with beer
так, в мене медок - вічно йому щось не до вподоби, я вже звикла smiling smiley
Розрахунок коригування на мінус включиться у період реєстрації Вашим контрагентом, уточнюючих подавати не потрібно. А контрагент повинен включити у період виписки.
Quote
Людмилка 2010
Розрахунок коригування на мінус включиться у період реєстрації Вашим контрагентом, уточнюючих подавати не потрібно. А контрагент повинен включити у період виписки.
thumbs upsmileys with beer
Ой точно це ж РК а не ПН... заработались...smileys with beer



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
так РК на минус, если просрочена регистрация, отображается поставщиком в период выписки, а покупателем в период регистрации или и поставщик и покупатель - в периоде регистрации?
я уже тоже заработаласьsad smiley
Нєєєєє Oxi - РК на мінус постачальнику ж зменшує зобов'язання,
потому токмо коли покупатель зарегістрірує - тоді в деку... tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Нєєєєє Oxi - РК на мінус постачальнику ж зменшує зобов'язання,
потому токмо коли покупатель зарегістрірує - тоді в деку... tongue sticking out smiley

От есліб був на збільшення, тоді как і ПН...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Нєєєєє Oxi - РК на мінус постачальнику ж зменшує зобов'язання,
потому токмо коли покупатель зарегістрірує - тоді в деку... tongue sticking out smiley
Шустрик, дякуюsmileys with beer, зрозуміло: РК на зменшення якщо реєстрація з порушенням, в деку в період реєстрації в обох сторін!!
а раніше ж було у продавця, не залежно від реєстрації, в деку по даті виписки
Нєа, раньше тож РК повинно було показуватись одночасно і у
постачальника і у продавця - для цього ж і підпис отримувачем
видумали...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038399999999994