Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Возврат аванса РК к НН от 2011 года.

Відправлено користувачем Lavanda 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
ну и да, сам НКУ 192.1
Розрахунки коригування, складені платником податку до податкових накладних, що не видаються отримувачу, що складені до 1 лютого 2015 року, а також складених під час отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних таким платником податку.

т.е. все РК до 01.02.2015 регит поставщик самостоятельно. предварительно нужно зарегить НН.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Можно конкретнее, что не так и как изменения повлияли на порядок регистрации РК к НН составленых до 01.01.2015 года? Может вы считаете, что РК нужно регистрировать в соответствии с действующими нормами НКУ, т.е поставщику? Возможно и так, но позиция налоговой мне не известна, кроме той что была ранее. Ведь в "старом" письме порядок действий не соответствовал на тот момент НКУ, а технический вопрос регистрации был реализован именно так, как всегда через одно место.
Ну так до 01 лютого 2015, а не до 01.01.2015...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
Ляля - Оля
ну и да, сам НКУ 192.1
Розрахунки коригування, складені платником податку до податкових накладних, що не видаються отримувачу, що складені до 1 лютого 2015 року, а також складених під час отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних таким платником податку.

т.е. все РК до 01.02.2015 регит поставщик самостоятельно. предварительно нужно зарегить НН.

+5
Quote
Шустрик
Ну так до 01 лютого 2015, а не до 01.01.2015...drinking smiley

С этим согласен
"...незалежно від дати її складення з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 зазначеного Кодексу.."
так может, если НН более 1095 дней ее не надо регить? а сразу РК? smiling smiley

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Оль, я думаю, что РК без НН программа не пропустит.
Quote
Lavanda
Оль, я думаю, что РК без НН программа не пропустит.
та отож... и вот как? вот если реально есть такая ситуация...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
SIDFF
"...незалежно від дати її складення з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 зазначеного Кодексу.."

Это от куда?
4. Розрахунок коригування до податкової накладної, складеної до 1 лютого 2015 р. та відомості якої не підлягали внесенню до Реєстру у зв'язку з недосягненням суми, визначеної пунктом 11 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, підлягає реєстрації після реєстрації такої накладної.

Для цього постачальник (продавець) товарів (послуг) повинен протягом доби зареєструвати податкову накладну (незалежно від дати її складення з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 зазначеного Кодексу) та розрахунок коригування до неї.


Порядок ведения ЕРНН

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
4. Розрахунок коригування до податкової накладної, складеної до 1 лютого 2015 р. та відомості якої не підлягали внесенню до Реєстру у зв'язку з недосягненням суми, визначеної пунктом 11 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, підлягає реєстрації після реєстрації такої накладної.

Для цього постачальник (продавець) товарів (послуг) повинен протягом доби зареєструвати податкову накладну (незалежно від дати її складення з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 зазначеного Кодексу) та розрахунок коригування до неї.


Порядок ведения ЕРНН

Да нашел, но вот ст. 102 сама определяет порядок использования сроков давности, т.е к чему они применимы и про РК там глухо. Кроме того, в ст.102 огромное колличество отступлений, соответственно сроков, которые исчисляются для определенных случаев и как это будет сопоставимо со сроками выпски РК??? Очевидно, что учитывать ст.102 нужно в контексте того, что если речь идет об выписке РК к НН за периоды, по которым контролирующий орган самостоятельно начисляет НО в предусмотреных НК случаях! А какие это случаи?- прежде всего это когда налогоплательщик не подает декларации и пр. В таком контексте выписка РК к НН которые не задекларированы виглядит логично и законно.
Итак, вопрос!))) НН в 2011 году была старой формы. Соответственно выгрузить ее для Медка невозможно...Делать в Медке и датировать ее 2011 годом?confused smiley
Підкажіть як правильно поступати у ситуації, коли покупець, не платник ПДВ, оплатив кошти 26.08 за товар по рахунку, який був виставлений досить давно, на момент оплати не було товару на складі і кошти вернули в цей же день 26.08 по листу, де було вказано причину "які були помилково перераховані" - чи потрібно виписувати ПН і потім РК?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038300000000002