Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи дійсне свідоцтво єдиного податку з 2012року?

Відправлено користувачем vika__m 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
До цього часу проблем не виникало - а один контрагент відмовляється складати договір,бо старе свідоцтво. Наскільки я знаю то в 2012 році видавалося безстроково.. Чи я щось упустила? Дякую всім,хто відповість!!!
Все вірно - якшо ви не вносили ніяких змін до свідоцтва
і не отримували від здохликів витяг з реєстру платників
єдиного податку, то воно залишаєцця дійсним до змін...drinking smiley
Якшо контрагент для вас цінний, то раджу вам отримать
цей витяг, подавши запит до ДПІ і здавши заодно старе
свідоцтво...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
нічого не змінювали і ніякий витяг з реєстру не отримували.... а контрагент - одноразовий..... варто морочитися?


Если Вам дороги покупатели, то стоит поднять свою задницу smiling smiley один раз в год обновлять витяг
это не трудно и бесплатно
делается 5 дней, зато ни у кого нет никаких вопросов
я, например, не плачу деньги ни одному СПД ФО пока мне не принясут витяг, хотя бы прошлого года
потому что мне есть о чем спорить с налоговой во время плановой проверки, и тратить свое время на доказывание, что ты не идиот, я не собираюсь


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
Если Вам дороги покупатели, то стоит поднять свою задницу smiling smiley один раз в год обновлять витяг
это не трудно и бесплатно
делается 5 дней, зато ни у кого нет никаких вопросов
я, например, не плачу деньги ни одному СПД ФО пока мне не принясут витяг, хотя бы прошлого года
потому что мне есть о чем спорить с налоговой во время плановой проверки, и тратить свое время на доказывание, что ты не идиот, я не собираюсь

наскільки я знаю, то витяг видають через 2 робочих дні після подачі запиту
да, спасибо, не обращала раньше внимание на єтот пункт, думала, общее правило
299.9. За бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку. Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
А на самом деле вытяг дают через 10 рабочих дней
Quote
Р.В.
да, спасибо, не обращала раньше внимание на єтот пункт, думала, общее правило
299.9. За бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку. Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.
так "за бажанням" - а якщо в мене такого бажання не виникає?
ну, тогда предпритяию, на котором я главным бухглатеру работаю, Вы свой товар не продадите, и услуги не окажите
потому что не бажаете


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
Если Вам дороги покупатели, то стоит поднять свою задницу smiling smiley один раз в год обновлять витяг
это не трудно и бесплатно
делается 5 дней, зато ни у кого нет никаких вопросов
я, например, не плачу деньги ни одному СПД ФО пока мне не принясут витяг, хотя бы прошлого года
потому что мне есть о чем спорить с налоговой во время плановой проверки, и тратить свое время на доказывание, что ты не идиот, я не собираюсь

это не трудно и бесплатно, делается 5 дней поделись, плиз, как делать бесплатно такой вытяг?
подайте заявление в налоговую на вытяг
Илон, ты чего? smiling smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
ок. тупонула. думал, о вытяге из налговой, а писала, о вытяге из ЕДРПОУ.

более того, сама никогда не получала, все СПДшники всегда сами получают. плюс, у всех вечно проблемы, дают вытяг аж через 10 дней.

вопрос снят. сама себе ответила smiling smiley
да, кстате. с 1го сентября заработало [sfs.gov.ua]
Quote
Алёнка
да, кстате. с 1го сентября заработало [sfs.gov.ua]

этот реестр давненько есть)))
правда, разные налоговые дают неполную инфу по единоналожникам))))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037400000000004