Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

оренда транспортного засобу

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
а и да у Вас арендодатель физ лицо НДС не будет, будет проводка

Дт92,93,23 (незнаю где вы используете авто) Кт685 400грн
Дт685 Кт6411 60 грн удержание НДФЛ и
Дт685 Кт642 6 грн удержание ВС
Зробила операцією ДТ 01 -125000,по КТ -нічого.І це все я її поставила. А потім в кінці міс. як буду платити орендавцю то
1.сплачую ПДФО І ВЗ.
2.виплачую платню 334 грн на картку (60 пдфо і 6 ВЗ)
3.РОБЛЮ АКТ наданих послуг оренди і аж тоді у 8 роблю надходження товарів послуг і ставлю 949 рах витрат . я добре зрозуміла??
Правильно, делаете акт последним числом месяца и проводите документом Надходження товарів послуг, только затраты почему 949?? что у вас за транспорт и где вы его используете?? налоги при выплате или до 30 числа следующего месяца если не платили по какой то причине.


мені підходить і 93 і 92 рах я незнаю який вибрати це суттєво?
конечно, скажите что за транспорт где используете
це легковий авто але з будкою використовується і доставка продукції і керівництво іздить по справах фірми.
поділіться хтось актом???
"АКТ надання послуг
№ __1__ від 30.09. 2015 р."

Ми, що нижче підписалися,Орендодавець , з одного боку, і Орендар " з іншого боку, склали цей акт про те, що :

Орендодавцем були надані такі послуги:

№ Найменування робіт, послуг Кіл-сть Од. Ціна без ПДВ Сума без ПДВ
1 надання в оренду транспотрного засобу для введення гос.діяльності 1 послуга 334,00 334,00

Всього: 334,00

Загальна вартість робіт (послуг) склала без ПДВ Сто сімдесят п'ять гривень 00 копійок, ПДВ Тридцять п'ять гривень 00 копійок, загальна вартість робіт (послуг) із ПДВ Двісті десять гривень 00 копійок.
Замовник претензій по об'єму, якості та строкам виконання робіт (надання послуг) не має.

Місце складання: м.Київ


Від Виконавця* Від Замовника
только всего 400грн
Підскажіть ще який все-таки рах.використовувати
Я щиро Вам вдячна.а ще допоможіть мені з таким а то мені стала страшно....А якщо ми беремо приміщення в оренду у ФОП ми теж платим ПДФО і ВЗ?
Мені стерпло серце зараз роблю оренду авто і до мене дойшло...я не нараховувала ПДФО і ВЗ із орендної плати за кімнату.Люди підскажіть чи треба було і якщо треба то як вийти з цієї ситуації!!!!!
Відпішіть хоть хтось бо мені не знаходиться місця!!!!!!!!!!!!!!!!!
Нет с ФОПа ничего не нужно удерживать, налоги я имею ввиду, только возьмите у него выписку ЕДР, свидетельство единого налога. А по поводу счета затрат - 93 счет это если бы вы сбывали к примеру продукцию на этом авто, а так списывайте на Дт92 т.к. администрация использует данный транспорт
дуже великі спасибі я звичайно бухг ще дуже далекий але завдяки таким хорошим і відзивчивим людям я ВИ ЧОГОСЬ НАВЧУСЬ!!!!!!!!!!!
ну так не святые горшки лепят smiling smiley, все с чего то начинают
А и еще у вас первый месяц аренды не полный, не с 1-го числа. Сумму просчитайте аренды пропорционально дням.
а якійсь витрати по самому авто наприклад сервіс оформляти "над.додаткових витрат"
Знову потрібна Ваша допомога тепер по паливу.Договір заключили які мої дії,що робити виписувати паливні листи (їх можна скачати?)
Сервіс, страховка, ремонт і т.д. все це треба прописати в договорів оренди, тоді можна буде відносити все це на витрати.
Паливо - скачайте старий подорожній лист і по ньому списуйте, тільки обов"язково зважте на норми списання палива від Мінтрансу.
Ми списуємо щоденно, якщо відрядження декілька днів - один подорожній на все відрядження.
а якщо я раз в тиждень заправила. то я заповнила подорожній лист по ньому заправила?
Доброго дня поможіть з паливом?Договір заключили,подорожній лист скачала а шо дальше то по ньому заправляти?
Скачайте, як його заповнювати, заправлятись може раз на тиждень, а їздити - кожен день. Заповнюйте на поїздки.
тобто на кожень день поїздки чи на кожен раз заправки....
На кожен день поїздки.
і де їх зберігати,і як відображати у 1 с 8 це паливо просто " надходженням товарів і послуг"
Я зберігаю по місячно в папках з відрядженнями.
Ми купуємо паливо по безготівці, є смарт-картки, за доп.яких заправляються працівники. В кінці місяця беру оборотки від ОККО + акт на паливо, оприбутковую на 203 (по водіям), далі по подорожніх листах сумую використане паливо і списую на 92 рах, так, як в нас всі витрати адмін. Списую в 1С - Склад - Списання товарів.
ми теж подали всі документи на окко то вони мені дадуть ті смарт картки а акт на паливо теж окко дає
Окко зараз має електронний кабінет, там ви можете сформувати Звіт про рух по місячно, тобто буде видно всі дати і місця по запрвкам + в кінці кожного місяця вони відправляють вам Накладну + водії повинні віддавати вам чеки. Все це обробляєте протягом місяця і списуєте останнім днем місяця.
Дякую......А ще допоможіть з таким.Маю витрати на орендований автомоб. у 8 роблю над.дод. витрат але біда незнаю як цей автомобіль підтягнути він у мене на позабалансі а коли вибираєш "заповнити" вискакує лише " над.товарів і послуг " що робити куди ті витрати діти?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045099999999998