Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

повернення надлишково сплачених коштів на ел.рахунок (Д4)

Відправлено користувачем svitlana-i 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Но вот чего я не могу понять, причем тут строка 2 к живым деньгам на счете? Если речь идет о возврате на тек. счет. Коллеги, поделитесь информацией, где это написано?
А,. вижу! В НКУsmiling smiley На суму податку, що відповідно до поданої заяви підлягає перерахуванню до бюджету або на поточний рахунок платника, на момент подання заяви зменшується значення суми податку, визначеної пунктом 2001.3 статті 2001 цього Кодексу, шляхом зменшення на таку суму показника загальної суми поповнення рахунку в системі електронного адміністрування податку з поточного рахунку платника (еПопРах).
Т.е. одновременно с заявлением срезают стр.5 и формула типа в минус уходит. Странно, что структура Д4. этот момент не учитывает. Там все просто - Деньги на счету минус 25 стр. декларации = сумма в возврату. Странно как-то.
Quote
Kuzya
Для Blick. Во второй строке совершенно законно может быть отрицательная сумма. Вот практический пример: на 01.10 пересчитали овердрафт по 10 строке, который участвует в расчете 2-й строкуи. 30.09 было , допустим, 40 тыс. овердрафта, а 01.10. уже всего 10 стало. Соответсвенно, строка 2 ушла в минус на эти 30 тыс. И висела так она у меня благополучно в минусе пока не понадобилось НН регистрировать. Тогда, конечно, пришлось пополнять сче на сумму НДС из НН + 30 тыс.
Я не говорила, что незаконно. Я говорила о том, что мы не можем сделать ничего, что изменит стр.2 в минус. Они могут, овердрафт ведь тоже они пересчитывают.


В додатку 4 на повернення коштів з ел. рах. суму повернення вказувати в гр. 5. Гр. 4 залишати з прочерком.
Я за вересень заповнила і гр.4 і гр.5. В результаті кошти перекинулись на бюджетний рахунок ПДВ (колишній), Писала додатково лист про повернення з цього рах. на свій розрахунковий. І щастя - сьогодні повернулись 40 тис.
smileys with beer



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день,подскажите пожалуйста, а то осталось только волосы на голове рвать - не знаю что делать!!!! Сельхоз. предприятие ведёт только спец. деятельность, для регистрации налоговых по ошибки отправлены средства на ел. спец счёт для общей деятельности(т.к. должны были отправлены быть на спец. ел. счёт в казначействе который в течении суток перебрасывает на наш р/с) Как можно их вернуть?! спасибо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029699999999999