Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Підвищення прожиткового мінімуму з 1 вересня

Відправлено користувачем Ledi63 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
" У Верховній раді Раді нарешті зареєстровано законопроект про внесення змін до Держбюджету-2015, який анонсував Яценюк два тижні тому. Згідно із ним з 1 вересня прожитковий мінімум становитиме 1378 грн"
Хтось може пояснити, у мене зп директора перевищує 17 мінімумів, мені що потрібно ЄСВ з вересневої зп рахувати по новому мінімуму чи як?confused smiley
так когда делать повышение ЗП? законопроект еще не закон....


скорее всего его примут на этой неделе и повысят задним числом
Так от і затримала аванс бо щось незрозуміле чи приймуть чи ні, сьогодні останній день виплати, як зробити правильно? Дурдом якийсь.moody smiley
Я наверное заплачу по старому, а если примут выровняю на остаточной зп, только приказы будут через одно место, как можно сделать приказ от 1 сент, если 1 сент еще не было новой зп
Quote
Гость
Я наверное заплачу по старому, а если примут выровняю на остаточной зп, только приказы будут через одно место, как можно сделать приказ от 1 сент, если 1 сент еще не было новой зп
Мабудь це самий кращий варіант. Дякую.
Якщо до кінця тижня не приймуть, то я також буду платити по-старому, а там вже вирівнювати.
Quote
irisha_novice
Підвищувати з/п обов`язково ?
Незрозуміла Вашого питання.
Якщо у Вас мінімальна, то да!
А якщо ні, то також підвищувати, бо формула не буде правильно рахувати..
Поясніть будь- ласка! Оклад 4000,00грн., на скільки підвищувати??
а індексація залишиться після підвищення зп?
Quote
crumb
Quote
irisha_novice
Підвищувати з/п обов`язково ?
Незрозуміла Вашого питання.
Якщо у Вас мінімальна, то да!
А якщо ні, то також підвищувати, бо формула не буде правильно рахувати..
Якщо з/п 1560,00. Достатньо підвищити на 10,00 грн., чи потрібно підвищувати на 160,00 грн. (1378,00-1218,00) ?
Quote
valua4
Поясніть будь- ласка! Оклад 4000,00грн., на скільки підвищувати??
То я не правильно відповіла. Вибачаюсь. Просто я зп рахую не тільки в 1с, а ще й в ексель-файлі, тому й для правильного розрахунку формули, мін зп потрібно підвищити, даже якщо ставка 4000. А потім звіряюсь з розрахунками зп в 1с.
Якщо у Вас оклад не мін.зп, то можете й не підвищувати.
извините, а о какой формуле вы говорите? нужно по какойто формуле считать?
Quote
djulia
извините, а о какой формуле вы говорите? нужно по какойто формуле считать?
Формула розрахунку ЄСВ, ПДФО, Військового збору.
То я сама неправильно написала. Бо звикла перераховувати все в екселі, а там для розрахунку треба вручну змінювати ставку, тому й так відповіла..Ще раз вибачаюсь, що так натормозила.
Quote
crumb
Quote
irisha_novice
Підвищувати з/п обов`язково ?
Незрозуміла Вашого питання.
Якщо у Вас мінімальна, то да!
А якщо ні, то також підвищувати, бо формула не буде правильно рахувати..
Что-то я не поняла. У меня ниманьшая зп 1700,00. Зачем мне ее повышать? О какой формуле речь?

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
а как ФОПам платить ЕСВ за сентябрь?
хоть платится и поквартально, но все же.
до 20 октября всё примут, не волнуйтесь
а если уже отправили налоги с проиндексированой з/плати-за сентябрь была -1834.31, что теперь ставить повышение с сентября в индексаторе и в октябре брать 1378.00 к расчёту?
Видела индексатор отпусков на сайте, но что то не поняла как рассчитывать ?
Quote
LenkaElenka
а если уже отправили налоги с проиндексированой з/плати-за сентябрь была -1834.31, что теперь ставить повышение с сентября в индексаторе и в октябре брать 1378.00 к расчёту?
так еще месяц не закончился, как Вы так прям уже все рассчитали и оплатили?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
1218 чи 1378 МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ
(ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ) діють сьогодні?

Тетяна Мойсеєнко, податковий консультант

За останній тиждень автором коментарю отримано багато звернень і запитань з приводу розміру мінімальної заробітної плати, яка встановлена в Україні з 01.09.2015 року.

На превеликий жаль, усі політичні висловлювання перших осіб держави, не підкріплюються відповідними діями.

Це можливе тільки в Україні: в засобах масової інформації, інтернеті, поширили виступ перших осіб держави про те, що вже з 1 вересня в країні мінімальна зарплата становить 1378 грн. І усі завдячуючи таким крокам можновладців, вже рахують свої неотримані кошти…

І тільки у бухгалтера виникає величезна кількість питань, коли необхідно розрахувати звільненого працівника вже на початку чи в середині вересня, провести нарахування індексації, здійснити розрахунок авансу заробітної плати, застосувати обмеження для нарахування ЄСВ (20706 чи 23426 грн).

Автор звертає увагу, що досі головний кошторис країни діє з розміром мінімальної зарплати 1218 грн. Жодних прийнятих доповнень, жодних поданих проектів законів до ВРУ НЕМАЄ станом на 7 вересня 2015 р.! Стає зрозумілим, що зміни будуть вносити «заднім» числом, тому:

∙ Для працівників, які звільняються – розрахункова величина для усіх розрахунків є діюча мінімальна зарплата 1218 грн. Після прийняття відповідних змін у ВРУ, підписанні Президентом прийнятого закону, опублікування його і набрання чинності прийнятих норм бухгалтер зробить відповідний перерахунок і доплату з оформленням бухгалтерської довідки;

∙ Для виплати зарплати за першу половину місяця – мінімальна державна гарантія в оплаті праці є 1218 грн. Якщо «розрекламовані вересневі» 1378 грн будуть діяти з дійсно вересня, тоді усі доплати відбудуться разом із заробітною платою за другу половину місяця.

Ще дуже зарано говорити про мінімальну зарплату на рівні 1378 грн. у вересні.

До поки бухгалтер не впевниться в тому, що нова мінімалка 1378 грн вже діє, у всіх розрахунках варто застосовувати ТІЛЬКИ 1218 грн.!

І ще одна порада: по СПЛАТІ ЄСВ (нарахування і утримання) краще робити переплату… виходячи з того, що законодавець все з таки намагається «заднім» числом ввести 1378 грн.
Встречала в индексаторе расчёт отпускных , но что то принцип не очень поняла, так же как и з\платы считается? Уменя наёмный только с 01.10. пойдёт в отпуск, и наверно ещё рано в индексаторе считать , но ставила и сентябрь отпуском тоже не считал...
ша за индексатор такой?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Девочки, 40 лет работаю бухгалтером, но сейчас совсем запуталась. Что это за индексатор, что за формула для расчета з/пл.
ОбЪясните .
Если Вы имеете ввиду индексацию суммы отпускных, то она не индексируется, т.к. в расчет отпускных берется зарплата за 12 месяцев уже с индексацией и средняя получается уже включает в себя индексацию.
подозреваю, что речь идет о расчете налогов и сборов ...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038099999999999