Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

В який період включити податкову накладну?

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
податкова накладна від 20.08.2015
зареєстрована 14.09.2015

тобто минуло більш як 15 днів в який період мені її включити в серпень чи вересень..
а то я вже запуталась....
серпень, бо зареєстрована в строк
Включаєте в серпень. ПН зареєстрована без порушення термінів.
До 30.09.2015 року податкові накладні реєструються так:
- виписані з 01 по 15 число місяця реєструються до 30/31 числа цього місяця
- виписані з 16 по 30/31 число місяця реєструються до 15 числа наступного місяця.


та читала я то але всі ці зміні просто дратують
в мене є податкова накладна ,яка виписана 31/07/2015 а зарегістрована 01/09/2015 во думаю що з нею робити ???
Включати в декларацію за вересень
підкажіть, будь ласка -
ПН виписана 27.08.2015
зареєстров 16.09.2015
включається в декларацію за вересень. Вірно?
если вы покупатель то верно
так, покупець. Дякую за відповідь.
а підкажіть ще мені, будь ласка
пн нам виписали 31.07
зареєстрували 19.08 пізно ввечері
декларацію за липень я здала 19.08 зранку і реєстрацію даної накладної уже фізично пропустила
чи можу я її включити в вересні?
Quote
kris18
а підкажіть ще мені, будь ласка
пн нам виписали 31.07
зареєстрували 19.08 пізно ввечері
декларацію за липень я здала 19.08 зранку і реєстрацію даної накладної уже фізично пропустила
чи можу я її включити в вересні?
нужно включать в НК августа!!!
Какую уточненку? НН за 31.07, регистрация 19.08 - это нарушение сроков. Эта НН идет в деку датой регистрации, т.е. в август.
Добрый день, если нн за 10,08 а регистр.15,09, то покупатель включает в сентябрь, а поставщик?
Quote
Lelka1703
Добрый день, если нн за 10,08 а регистр.15,09, то покупатель включает в сентябрь, а поставщик?
поставщик - август
Quote
Oxi
Quote
kris18
а підкажіть ще мені, будь ласка
пн нам виписали 31.07
зареєстрували 19.08 пізно ввечері
декларацію за липень я здала 19.08 зранку і реєстрацію даної накладної уже фізично пропустила
чи можу я її включити в вересні?
нужно включать в НК августа!!!

все правильно, в серпні, це я з вереснем погарячкувала звичайноsmiling smiley
питання стояло чи пдавати уточнюючу, чи все ж таки можна включити в серпневу декларацію.
дякую за відповідьsmiling smiley
Добрий день!!! Підскажіть будь-ласка постачальник виписав ПН 21.08.2015, зареєстрував 07.09.2015.
Я цю ПН показую в серпневій декларації правильно?
"До 30.09.2015 року податкові накладні реєструються так:
- виписані з 01 по 15 число місяця реєструються до 30/31 числа цього місяця
- виписані з 16 по 30/31 число місяця реєструються до 15 числа наступного місяця."


Це виписані податкові накладні включно по 30.09.2015 р., чи тільки діє дозвіл реєструвати в такому режимі до 30.09.2015 р.????
Quote
lilinet
Добрий день!!! Підскажіть будь-ласка постачальник виписав ПН 21.08.2015, зареєстрував 07.09.2015.
Я цю ПН показую в серпневій декларації правильно?

Так.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ksikosha
"До 30.09.2015 року податкові накладні реєструються так:
- виписані з 01 по 15 число місяця реєструються до 30/31 числа цього місяця
- виписані з 16 по 30/31 число місяця реєструються до 15 числа наступного місяця."


Це виписані податкові накладні включно по 30.09.2015 р., чи тільки діє дозвіл реєструвати в такому режимі до 30.09.2015 р.????

Ну написано ж чітко ВИПИСАНІ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Але ж і чітко написано "до 30.09.15 р. податкові накладні реєструються так:"
Ну це ви читаєте з якоїсь статті, а в законі написано:

"39. Для податкових накладних, дата складення яких припадає на період з 1 липня по 30 вересня 2015 року включно, не застосовуються граничні строки реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлені пунктом 201.10 статті 201 цього Кодексу, та встановлюються такі строки реєстрації:
податкові накладні, складені з 1 по 15 день (включно) місяця у період, зазначений в абзаці першому цього пункту, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних до останнього дня (включно) місяця, в якому вони були складені;
податкові накладні, складені з 16 по останній день (включно) місяця у період, зазначений в абзаці першому цього пункту, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому вони були складені.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ДЯКУЮ. То я ж теж так читала, а тут раптом написали по другому. І зразу думка, що я не так зрозуміла. Уже не віриться нічому. Треба щоб хтось стукнув в лоба, і підтвердив або скасував вірність/невірність розуміння наших законів. Добре що є наш форум - лікує від неврозів smiling smiley
а мне нравиться этот период регистрации, не нужно дни высчитывать
Quote
Oxi
а мне нравиться этот период регистрации, не нужно дни высчитывать

Ага - зручненько так)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
выписана налоговая 17/08/15, регистрация 04/09/15 в декларация вкл за серпень.так?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000445