Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

податкова виписана сама собі

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
по результатам місяця виписала собі 2 податкові то що мені було зареєстровано з ПДВ і використано в не господаських цілях

також собі була виписана податкова накладна з кодом 09 на невеличку суму звільнення від ПДВ..
тепер во думаю в яку строчку декларації по ПДВ я маю включити ту невеличку суму????
Не, не зовсім в 1,1 попадає все що йшло з ПДВ .
а те що нам було виписано БЕЗ ПДВ , тобто, звільнене від ПДВ ..... на невеличку суму.


точніше нам була виписана податкова накладна, на суму 100 грн. без ПДВ звільнення ст. 197 і ми її використали в негосподарській діяльності .


тобто, получається я виписала сама собі накладну на 100 грн .
тоді, получається я маю заповнити рядочок 5 декларації по ПДВ і Додаток 6 ????

або я помиляюсь
Quote
Golub____ka
точніше нам була виписана податкова накладна, на суму 100 грн. без ПДВ звільнення ст. 197 і ми її використали в негосподарській діяльності .


тобто, получається я виписала сама собі накладну на 100 грн .
тоді, получається я маю заповнити рядочок 5 декларації по ПДВ і Додаток 6 ????

або я помиляюсь

Вы же купили без НДС? Зачем тогда выписывать себе обязательство?
З консультації ДК - "...У декларації з ПДВ таке донарахування ПДВ відобразиться в загальному порядку в ряд.1.1"
Quote
lelekm
Quote
Golub____ka
точніше нам була виписана податкова накладна, на суму 100 грн. без ПДВ звільнення ст. 197 і ми її використали в негосподарській діяльності .


тобто, получається я виписала сама собі накладну на 100 грн .
тоді, получається я маю заповнити рядочок 5 декларації по ПДВ і Додаток 6 ????

або я помиляюсь

Вы же купили без НДС? Зачем тогда выписывать себе обязательство?

Бо автор робить розподіл вхідного ПК за місяць, якщо є операції з ПДВ і без ПДВ, то вкінці місяця треба виписати собі ПН на ПЗ
Quote
rainy_days
Quote
lelekm
Quote
Golub____ka
точніше нам була виписана податкова накладна, на суму 100 грн. без ПДВ звільнення ст. 197 і ми її використали в негосподарській діяльності .


тобто, получається я виписала сама собі накладну на 100 грн .
тоді, получається я маю заповнити рядочок 5 декларації по ПДВ і Додаток 6 ????

або я помиляюсь

Вы же купили без НДС? Зачем тогда выписывать себе обязательство?

Бо автор робить розподіл вхідного ПК за місяць, якщо є операції з ПДВ і без ПДВ, то вкінці місяця треба виписати собі ПН на ПЗ

Тогда автору необходимо уточнить, какой пункт при начислении НО он использует.

Исходя из текста, автор не пишет о распределении (п.199.1 ПК), а пишет о покупке для нехоз. деятельности (198.5. ПК).

Если речь идет о покупке для нехоз.деятельности, то налоговая признала, что на купленное БЕЗ НДС обязательство не начисляется.

Чи повинен платник податку нарахувати податкові зобов’язання згідно з п.198.5 ст.198 Податкового кодексу України у разі якщо товари/послуги, необоротні активи придбані без податку на додану вартість у разі їх призначення для використання та/або початку використання в операціях, що не є об’єктом оподаткування, звільнених від оподаткування, що здійснюються платником податку в межах балансу, та в операціях, що не є господарською діяльністю?
Відповідь
Коротка:
Якщо товари/послуги, необоротні активи придбані без податку на додану вартість (придбані у неплатників ПДВ, звільнені від оподаткування тощо), то у разі їх призначення для використання та/або початку використання в операціях, що не є об’єктом оподаткування, звільнених від оподаткування, що здійснюються платником податку в межах балансу, та в операціях, що не є господарською діяльністю, нарахування податкових зобов’язань не здійснюється незалежно від дати їх придбання.
правильно ли я понимаю , что в декларации НДС рядок.11,2 мы можем заполнять и дальше в свете всех изменений? а медок что-то попереджуе что уже низя??
операции которые не являются объектом налогообложения никто не отменял (ст.196) развейте мои сомнения плиззззззз
Quote
laneta
правильно ли я понимаю , что в декларации НДС рядок.11,2 мы можем заполнять и дальше в свете всех изменений? а медок что-то попереджуе что уже низя??

Начиная с декларации за июль "Рядки 10.2, 11.2, 13, 14 та 15 розділу ІІ декларації не заповнюються".
11.2 это ведь тоже хоз операция только без НДС , не пойму зачем их не заполняем?
хорошо не заполняем, а куда их теперь в 11,1?
Quote
laneta
хорошо не заполняем, а куда их теперь в 11,1?

Да
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001