Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи можна " притримать" подактовий кредит за серпень?

Відправлено користувачем Lesya2013 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Можна подакову накладну від постачальника - отриману і зареєстровану вчасно в серпні, включити в кредит у наступних місяцях ?. У подактовій консультаціїї це питання на узгодженні.
В мене теж виникає іноді необхідність "притримати" ПН. нехочеться показувати мінуси, хоч і не великі. я не включаю в ПК невеличкі суми, в межах 100 грн. Я роблю так: ПЗ включаю повністю, а в ПК не вкл. 2-3 ПН від Нової пошти чи САТ. потім у тім місяці, коли мені треба більший ПК я здаю уточнену декларацію по цих не вкл. ПН у ПК.. Суми переплати залишаються на нашому старому рахунку, вірніше на нашій інтегрованій картці в податковій і по підсумках місяця плачу менше ПДВ на суму ПН включених до уточ. декл. з ПДВ. Якось так..Надіюсь правильно?
// і по підсумках місяця плачу менше ПДВ на суму ПН включених до уточ. декл. з ПДВ.//
разве сейчас такое проходит? сейчас на ндс-счет нужно забросить сумму по деке. а переплаты после 01.07.15 не влияют на ндс-счет.

//У подактовій консультаціїї це питання на узгодженні.//
и Вы считаете, если налоговая не знает ответа, то мы тут сами все порешаем?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


разве сейчас такое проходит? сейчас на ндс-счет нужно забросить сумму по деке. а переплаты после 01.07.15 не влияют на ндс-счет.

Згідна з Вами, але я розказую як було у мене 2 чи 3 міс.
Р. 25.1 деки повинен=стану рахунку для того щоб повністю погасити ПДВ.

Але коли кредит був менший і за допомогою уточнюючої декларації ми його збільшуємо, то то де переплата зависає на нашій картці в податковій?
наприклад:
р.25.1 червня 100 грн., бо
ПЗ-300
ПК-200
уточнили в серпні ПК на 50 грн.
було ПЗ-300 стало 300
було ПК-200, стало 350
По підсумках червня ми заплатили 100 грн, а в серпні ми уточнили ПК на 50 грн і + 100 грн(те, що ми заплатили по підсумках червня у липні). Виходить переплата 150 грн на нашій картці. ми ж можемо по підсумках серпня заплатити: р25,1 декл. за серпень мінус 150 грн. переплати=сума до сплати, яка повинна бути на нашому ел. рах..чи я не правильно думаю?
//ми ж можемо по підсумках серпня заплатити: р25,1 декл. за серпень мінус 150 грн. переплати=сума до сплати, яка повинна бути на нашому ел. рах..чи я не правильно думаю?//
не верно. Нельзя уменьшать
переплата висит себе отдельно от СЭА... теоритически, можно письмом просить возврат на свой текущий счет...
за счет той переплаты можно гасить обязательства по уточненкам, штрафы и пени.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
ну не знаю....пишу так як я робила. ПК вкл. в уточ. декл. з запізненням у 1-2 міс., бо суми дуже маленькі в межах 100 грн.. а гроші на ел. рах. були в межах необхідних для сплати ПДВ, тобто р. 25,1 бум менший ніж сума коштів на ел. рах., то знімали в мене з ел. рах. за мінусом переплати по картці.
в декларації я нічого не зменшую: зобовязання мінус кредит=до сплати, а коли приходит 30 чмло, то саме таким сбособом як я описала вище відбувається сплата податку, тут же я вже не беру участі.
Підкажіть тоді мені будь ласка, куди дівається ця переплата з нашої картки. Те, що вона бере участь у формулі Енакл. я знаю?
А зачем себе этим голову морочить. Почему не подавать все как есть? Еще если такие суммы как Вы говорите в 100,00 грн.?
Quote
Lydok29091990
в декларації я нічого не зменшую: зобовязання мінус кредит=до сплати, а коли приходит 30 чмло, то саме таким сбособом як я описала вище відбувається сплата податку, тут же я вже не беру участі.
сложно комментировать, мало подробностей, нужно видеть Вытяги, чтобы что-то понять.
возможно, у Вас была достаточная сумма в стр 11, поэтому Вы не увидели проблем с погашением текущего обязательства.
Суть в том, что на ндс-счете ведутся расчеты ТОЛЬКО по суммам из деки. В 7-м месяце единоразово учлась сумма из стр 11 (переплата на 01.07.2015)
Все расчеты по УР, пеням и штрафам ведуются отдельно. Но лицевой счет по НДС ОДИН. Поэтому при сверке будет виден свернутый остаток.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Бо нехочеться шоб був мінус по декларації, через те роблю невеличний +, і плачу 100-150 грн. Я це роблю не кожного місяця, а тоді коли вже виходить мінус по декл., то тоді мучуся з уточненими. це ж законно, виходить так-забула вкл.,помилилась, а потім роздивилась через 2 міс. і зробила уточнену.
можливо я не правильно описую ситуації, але все, що пишите я згодна з Вами.
Коли по підсумках декл. був. р.25,1-100 грн., у червні, а уточнили у серпні 50 грн.(той самий приклад), то у серпні по уточ. зявився р. 24, а рядок 24 вкл. у р.20,1 звіт. декл. за серпень. Правильно чи ні? принаймні так пояснювала інспектор. а рядок 20,1 зменшує рядок 25,1.
Ляля - Оля, ви мені скажіть чи я хоть правильно все роблю, а то я вже зовсім і сама запуталась і тепер думаю: а чи правильно я роблю?але ж гроші на ел. рах. є, з податкової не дзвонять?
Quote
Lydok29091990
можливо я не правильно описую ситуації, але все, що пишите я згодна з Вами.
Коли по підсумках декл. був. р.25,1-100 грн., у червні, а уточнили у серпні 50 грн.(той самий приклад), то у серпні по уточ. зявився р. 24, а рядок 24 вкл. у р.20,1 звіт. декл. за серпень. Правильно чи ні? принаймні так пояснювала інспектор. а рядок 20,1 зменшує рядок 25,1.
не, ну это верно smiling smiley
я говорю о том, что ндс-счет нужно пополнять не менее, чем сумма в стр 25.1 smiling smiley и не уменьшать на суммы по УР.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
"я говорю о том, что ндс-счет нужно пополнять не менее, чем сумма в стр 25.1 smiling smiley и не уменьшать на суммы по УР."
повністю з Вами згідна.
Quote
Lydok29091990
Бо нехочеться шоб був мінус по декларації, через те роблю невеличний +, і плачу 100-150 грн. Я це роблю не кожного місяця, а тоді коли вже виходить мінус по декл., то тоді мучуся з уточненими. це ж законно, виходить так-забула вкл.,помилилась, а потім роздивилась через 2 міс. і зробила уточнену.
Я бы на Вашем месте не мучилась поэтому поводу, т. к. у Вас не большой минус и не бойтесь его показывать. Ни чего с Вами из-за того что Вы показали минус "300,00 грн" не сделают. Из постов Вы все делаете верно, только вот работы себе прибавляете.
Дякую, Вам дівчатка, за поради і пропозиції.spinning smiley sticking its tongue out
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000334