Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкові накладні на неплатників ПДВ

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ми ТОВ працює в основному з неплатниками ПДВ, на семінарі сказали, що по всім неплатникам можна виписати 1 податкову накладну і зареєструвати її в кінці місяця. Але я ніде не можу знайти підтвердження такої інформації, може хтось щось читав з того приводу?
Платники податку в разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер:


покупцям - платникам податку - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер, з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом такого місяця;


покупцям - особам, не зареєстрованим платниками податку, - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведену податкову накладну з урахуванням всього обсягу постачання товарів/послуг таким покупцям, з якими постачання мають такий характер, протягом такого місяця.


а що означає ритмичній характер? в принципі в нас види ремонтних робіт всі різні і неплатники всі різні...
Для цілей цього пункту ритмічним характером постачання вважається постачання товарів/послуг одному покупцю два та більше разів на місяць.
Я б на вашому місці на неплатників складала б
одну щоденну зведену накладну...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
але якщо виписувати на кожну оплату (там бюджетні кошти), то це не буде помилкою?
нєа...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Міша ж дав цитату - там:
///можуть складати не пізніше останнього дня місяця///
а не зобов'язані...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну ,накриклад мені це зовсім не підходить.


Наприклад, виписала я податкову на неплатника ,так як покупець типу неплатник, а він вже передував бути неплатником і став платником... на що тоді коригування виписуватимете ? га?
я бы под каждый счет(оплату) делала НН, так же удобней ИМХО
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0019290000000001