Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1 ДФ і поворотна фінансова допомога директорові

Відправлено користувачем Lydok29091990 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!!Підкажіть будь ласка. Склалася така ситуація: в липні 2015 р. було надано поворотну фінансову допомогу нашому директорові в сумі 28000 грн, він потрошку -- повертає(10000 було покладено на р/р, а то частинами повертає в касу в ті дні коли видаємо зарплату).Підприємство маленьке, діяльності не дуже багато.
Тепер треба відобразити я так розумію ці 28 тис. у 1 ДФ. А як саме не знаю. Підкажіть будь ласка. НАПЕРЕД ДЯКУЮ!!!
в 1-ДФ отображаете выдачу с кодом 157
возвраты не отображаются
Значить так:
його код, потім нараховано і виплачено доходу 28 тис., а нараховано і утриманого податку нуль?
подивилась по таблиці доходів, мабуть код 153???чи я помиляюсь?
і ще таке питання:засновник надавав своєму ТОВ поворотну фін. допомогу. його треба показувати в 1 ДФ?


я задавалася цим питанням,багато бухгалтерів фін.допомоги в 1ДФ взагалі не показують,бо податку немає
Quote
Lydok29091990
Значить так:
його код, потім нараховано і виплачено доходу 28 тис., а нараховано і утриманого податку нуль?
подивилась по таблиці доходів, мабуть код 153???чи я помиляюсь?
і ще таке питання:засновник надавав своєму ТОВ поворотну фін. допомогу. його треба показувати в 1 ДФ?
Да, действительно 153.
нараховано и утримано податку 0,00
нараховано і виплачено доходу 28 тис
именно так
Я не показываю, не потому что налога нет, а потому что это не доход.
это не доход. ничего в 1дф не показывать
Quote
Котег :-)
это не доход. ничего в 1дф не показывать
Дякую!!
а як бути з повортної фінансовою допомогою від засновника? протягом 3 кварталу отримано 66 тис. грн., а повернути 11 тис. Читала про те, що треба показувати не отримані кошти, а повернуті. Як думаєте?Наперед дякую!!!
Налоговики хотят видеть в 1ДФ все, что предприятие выдает физлицу. Но они не правы. Это тоже не доход!
При чем были случаи, когда предприятия показывали возврат финпомощи, а налоговики потом приставали к учредителю с вопросом "откуда деньги?" и пытались их НДФЛ обложить. Оно Вам надо?
Коллеги, я конечно извиняюсь, но вы как-то советуете автору не полагаясь ни на что. То есть автор не отразит ВФП, потом получит штраф и будет доказывать налоговикам что они не правы, так на форуме сказали?
Я опираюсь на "ПОРЯДОК заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку" [zakon4.rada.gov.ua]
"3.2. У графі 3а "Сума нарахованого доходу" відображається (за звітний квартал) дохід, який нарахований фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до цього Порядку."

А этот "ДОВІДНИК ознак доходів", который является частью Порядка содержит все что должно быть отражено в 1-ДФ. Именно ДОЛЖНО. Все остальное, что нам кажется или не кажется это дело второе.

Да действительно налоговики могут проверять происхождение средств у учредителя, если он дает фин помощь предприятия. Мы проходили такую проверку и никаких претензий к нам не было.

Бывают случаи когда я не показываю фин помощь в отчете, но только с согласия директора! Именно по тому, что штрафы за ошибки я плачу сама!
Поэтому автору советую делать так требует МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ в своем порядке, но в случае необходимости согласовывать с директором.
Quote
А этот "ДОВІДНИК ознак доходів", который является частью Порядка содержит все что должно быть отражено в 1-ДФ. Именно ДОЛЖНО. Все остальное, что нам кажется или не кажется это дело второе.

А где написано ,что ВСЕ должно отражаться?

згідно з довідником ознак доходів - не означает все подряд.
176.2. Особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов'язані:
б) подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
А этот "ДОВІДНИК ознак доходів", который является частью Порядка содержит все что должно быть отражено в 1-ДФ. Именно ДОЛЖНО. Все остальное, что нам кажется или не кажется это дело второе.

А где написано ,что ВСЕ должно отражаться?
.
а это автор сам придумал smiling smiley
в 1дф должно отражаться только то, что предусмотрено законом, а не какими-то там довидныками smiling smiley
Quote
Котег :-)
в 1дф должно отражаться только то, что предусмотрено законом, а не какими-то там довидныками smiling smiley
а что тогда предусмотрено Законом?
"ДОВІДНИК ознак доходів", является приложением к Порядку заполнения, зарегистрировано в Минюсте и имеет нормативную силу, не пойму почему он считается "каким-то"? Есть отчет, есть к нему порядок заполнения.
В НК выше привели "Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів", а каких именно "зазначених"? конкретного ответа нет, просто "начисленных (уплаченных)"

Каждый делает свой вывод, на мой взгляд Порядок заполнения написан достаточно четко и понятно и ответ на вопрос "А где написано ,что ВСЕ должно отражаться?" есть там же: дохід, який нарахований фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів

вроде как слов " дохід, який нарахований фізичній особі відповідно до ознаки доходу, згідно з довідником ознак доходів, але можно показувати не ВСЕ" я не нашла)))

К сожалению ответственность у нас индивидуальная, а то всем форумом бы проверки проходили)))

ВСЕМ ХОРОШИХ ВЫХОДНЫХ!
А ЕСВ начисленный тоже в довиднике есть. Вы его показываете? Нет? Потому что налоговики разрешили не показывать? А как же довиднык? Вот сами пишете: дохід, який нарахований фізичній особі... И как можно считать финпомощь, по сути займ или возврат займа, доходом?
драсьте, статья 176 НКУ относится к разделу 4 НКУ НДФЛ. О каком налоге может идти речь в этом разделе?
Довиднык может содержать все-все-все виды доходов, чтобы его 115 раз не переписывать. Но это совершенно не означает, что это все нужно лепить в 1ДФ.
ну вот выдержки:
Кошти на відрядження або під звіт, у тому числі надміру витрачені - т.е. не только излишне выданные, но и просто в подотчет
Сума єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - это вообще шедеврально


Ksunyasha, Вы ЕСВ отражаете в 1ДФ?
И в конце концов что главнее - НКУ или таки Порядок и Довиднык???

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Blick
А ЕСВ начисленный тоже в довиднике есть. Вы его показываете? Нет? Потому что налоговики разрешили не показывать? А как же довиднык? Вот сами пишете: дохід, який нарахований фізичній особі... И как можно считать финпомощь, по сути займ или возврат займа, доходом?
зачот! thumbs up
Quote
Ksunyasha
Quote
Котег :-)
в 1дф должно отражаться только то, что предусмотрено законом, а не какими-то там довидныками smiling smiley
а что тогда предусмотрено Законом?
"ДОВІДНИК ознак доходів", является приложением к Порядку заполнения, зарегистрировано в Минюсте и имеет нормативную силу, не пойму почему он считается "каким-то"? Есть отчет, есть к нему порядок заполнения.
В НК выше привели "Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів", а каких именно "зазначених"? конкретного ответа нет, просто "начисленных (уплаченных)"

Каждый делает свой вывод, на мой взгляд Порядок заполнения написан достаточно четко и понятно и ответ на вопрос "А где написано ,что ВСЕ должно отражаться?" есть там же: дохід, який нарахований фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів

вроде как слов " дохід, який нарахований фізичній особі відповідно до ознаки доходу, згідно з довідником ознак доходів, але можно показувати не ВСЕ" я не нашла)))

К сожалению ответственность у нас индивидуальная, а то всем форумом бы проверки проходили)))

ВСЕМ ХОРОШИХ ВЫХОДНЫХ!
и какая же ответственность, позвольте спросить, если не показать выдачу займа в 1дф? smiling smiley
Quote
Lydok29091990
Доброго дня!!Підкажіть будь ласка. Склалася така ситуація: в липні 2015 р. було надано поворотну фінансову допомогу нашому директорові в сумі 28000 грн,
кстати, забыл сказать: нет понятие поворотной финдопомоги. есть понятие займа.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000425