Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

коригуючі проводки

Відправлено користувачем margosha-79 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
коригуючі проводки
Підкажіть,будь-ласка,на підприємстві практикант проходив практику,йому нараховувалася зарплата та при виплаті зарплати 50 % оплачувалося його коледжу з розрахункового рахунку підприємства, а 50 видавалося на руки.Зараз на 661 рахунку зависли 50 % зарплати,так як по касі підприємства пройшло тільки тих 50 %,які виплачувалися на руки.Як правильно скласти проводку в 1 С бухгалтерії версія 7.7,щоб закрити 661 рахунок????
Re: коригуючі проводки
Может так: ручной проводкой Дт 661-Кт 6851 - сумма, которую Вы должны перечислить вузу;
Дт 6851-Кт311 - банковской выпиской, сумма перечисленная вузу.


с ув.


Це все воно так,але я виплатила вузу 50% з 311 рахунку,а інших 50 % я виплатила на руки ,а нарахувала 100 % зарплату.По касі іде виплата зарплати згідно відомості виплати,а там зазаначено тільки 50 %,бо інші 50 % я вже виплатила,тому не знаю як це все привязати один до одного,щоб закрився 661 рахунок?
Re: коригуючі проводки
Когда Вы делаете проводку Дт 661 - Кт 6851, этим Вы показываете задолженность перед вузом, которая образовалась за счет практиканта. Вы когда в ручном режиме ставите 661, выбираете физ.лицо -сотрудника, а когда выбираете Кт 6851, ставите название вуза.

с ув.
Re: коригуючі проводки
Вы зарплату правильно начислили, удержали все налоги, 50 % выплатили сотруднику. У вас осталась висеть сумма 50 % вузовских - Дт 92-Кт 661, вот Вы и переносите задолженность на вуз.
Re: коригуючі проводки
Це все воно так,але я виплатила вузу 50% з 311 рахунку
А в дебет какого счета эта оплата пошла?
Ок,все ясно.Дякую всім за поради і відповіді,попробую все перепровести!!
Re: коригуючі проводки
перепроведите последовательность документов, в начале долг перед вузом, потом погашение его.

с ув.smiling smiley
в Дт 6851 рахунку,це не правильно чи як?
Re: коригуючі проводки
Все правильно. Теперь у Вас висит долг перед сотрудником на 661 и долг вуза перед Вами на 6851. Делаете проводку, как советовал(а) knv, дт 661 кт 6851 и закрываете оба долга.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031599999999998