Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нарахування заробітної плати членим ДВК

Відправлено користувачем mandarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! Уважаемые форумчане, подскажите, пожалуйста, какие ставки ЕСВ нужно брать для начисления зарплаты членам двк? Заранее спасибо!
я просто не могу найти к какому классу проф. риска эти двк относятся? и я так понимаю, им нужно начислять 2,6% вместо 3,6% ЕСВ, так как это будет не зарплата,а работа по договорам ЦПХ.
А шо воно таке те ДВК?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Аааа..., а шо там нема КВЕДУ в виписці ЄДР?!?!?!
На нього і треба рівнятись... [www.buhoblik.org.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я просто так собі думаю: це ж не постійно діюча організація, а сформована на час виборів. тому там мабуть потрібно людей приймать на роботу по договору ЦПХ і відповідно буде не заробітна плата, а винагорода. А якщо винагорода - то ЄСВ буде 2,6%. ніколи з таки не стикалася.
ДВК по суті хто - бюджетники, а для них нарахування встановлені на рівні 36,3%, а утримання, як у всіх. Принаймні так було у 2013 році,
І якщо я не помиляюсь, коли ви затверджувал кошторис, там була окрема стаття витат - заробітна плата. Тому який же тут договір ЦПХ?
там може бути і кошторис і ЦПХ
За рішенням виборчої комісії голова, заступник голови, секретар або в разі їх відмови інші члени територіальної виборчої комісії (загальною кількістю не більше трьох осіб), дільничної виборчої комісії (загальною кількістю не більше двох осіб) протягом виборчого процесу можуть виконувати свої повноваження у виборчій комісії на платній основі на підставі цивільно-правового договору між ними і виборчою комісією
спасибо большое за ответы!!!! разобрались наконец-то
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000287