Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Джерела фінансування-кошти місцевого бюджету( в договорі прописано)

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якою датою виписувати п/н? датою отримання коштів?
а якщо я паніше виписувала датою акту,що робити???


проверьте точно бюджетные средства?, зачисление вам денежных средств должно было быть со счета 3521.....
Сдать уточненку деки НДС снять с того периода (штрафа нет) , выписать по оплате. Когда оплата была в деку успеваете включить??
Quote
Zarinka
а якщо я паніше виписувала датою акту,що робити???

так багато хто робить, виписує бюджетникам ПН по даті акта, тобто по першій події, а не по оплаті, при цьому зовсім не хвилюючись за штрафи smiling smiley

якщо у вас оплати йшли в місяць виписки акта, і попадало все в один звітний період, то я б нічого не міняла в деках і не здавала ніяких уточнень.
Quote
rainy_days
так багато хто робить, виписує бюджетникам ПН по даті акта, тобто по першій події, а не по оплаті, при цьому зовсім не хвилюючись за штрафи smiling smiley

с какой радости??? а как на счет НКУ!!!
187.7. Датою виникнення податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед бюджетом.
дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі-а що це означає???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031400000000004