Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відємне ПДВ

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відємне ПДВ
хто знає.....2 міс підрят відємне ПДВ.треба щось продати (по товару) щоб вийти на плюс чи це нормально хай так і буде на 3 місяць?
Re: Відємне ПДВ
Re: Відємне ПДВ
А нескажите скільки так може продовжуватись щоб "непривернути "на себе увагу


Re: Відємне ПДВ
Quote
sofi-lukrnet
А нескажите скільки так може продовжуватись щоб "непривернути "на себе увагу


нет здесь временных сроков. это зависит насколько вы чистое предприятие. у нас минусы из-за импорта постоянные, дергают в том случае если суммы большие.
Re: Відємне ПДВ
у меня минус долго мелкий-постоянный..экспорт не возмещаемся...когда-то читала про 100тыс отречательного НДС-если свыше то проверка...но не помню где))-дырявая бошка
Re: Відємне ПДВ
в мене - 3000,00 грн. вже другий міс. думаю що то нічого такого..
Re: Відємне ПДВ
Кому цікаво напишу.мої страхи щодо ------ ПДВ. були небезпідставними.Здала звіт по ПДВ. І НА СЛІДУЮЧИЙ ДЕНЬ БУВ ДЗВІНОК З ПОДАТКОВОЇ. так шо хто ще думає-то краще не ризикуйте
Re: Відємне ПДВ
у меня давно (с 2014) минусовое тянется, звонков нет (тьфу-тьфу)
Re: Відємне ПДВ
Quote
sofi-lukrnet
Кому цікаво напишу.мої страхи щодо ------ ПДВ. були небезпідставними.Здала звіт по ПДВ. І НА СЛІДУЮЧИЙ ДЕНЬ БУВ ДЗВІНОК З ПОДАТКОВОЇ. так шо хто ще думає-то краще не ризикуйте
и что они хотели?
Re: Відємне ПДВ
Сказали здати звіт без мінуса і ти роби шо хочеш.То я знімала з кредиту ПН щоб вийшло на плюс і здавала нанову.но серце зупинилось....на секунду..
Re: Відємне ПДВ
Вот кто боится, тот и нарывается. У меня каждый год зимой минусы. В 2013-2014 каждый месяц запросы слали из-за минуса, а я им культурные отписки. Звонили, грозились проверкой, но так и не пришли. Не нужно их бояться.
Re: Відємне ПДВ
и что теперь будете делать со снятой НН?
минус то они и так видят по ЕРНН
Re: Відємне ПДВ
у меня дир им сказал: вы сами все в базе видите, вот там и смотрите
Re: Відємне ПДВ
Сказали що вони звіт по ПДВ незвіряють з ЄР.Буду продавати більше товару (бо маю на складі на контрагентів).Мені сказали чітко,що "-" їм портять рейтинги більше не подавати я в шоці. але так і буде...дійсно я їх боюсь хоть розумію я нічого не роблю в мене все так виходить нічого не "мучу"....і ось так вийшло...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033900000000001