Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

компенсація за невикористану відпустку

Відправлено користувачем Lydok29091990 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відразу вибачаюся, що знову піднімаю дану тему, але перший раз це роблю і тому хочу, щоб хточь подивився з досвідом на мій розрахунок компенсації. Наперед дякую.
Склалася така ситуація: директор зовнішній сумісник, працював на 0,5 ставки, по 4 години в день, ЗП ставили 0,5 мінімалки. Тепер він розраховується. Працював з 01.11.13 р. по 16.10.15 р.
таким чином у нього не використаної відпуски 47 к.д. (з 01.11.13-31.10.14-24 к.д.; з 01.11.14-16.10.15 - 23 к.д.)
ЗП з 01.10.14-30.09.15 - 7630,00 грн.
Відпрацьовано днів у жовтні 2015 р.: 700(ставка)/21*11=366,66 грн. (ЗП за жовтень 2015)
компенсація: 7630/355(365-10)=21,49*47=1010,03 грн.
Дохід за жовтень 2015 р.=1010,03+366,66=1376,69
1,5-20,65
3,6-49,54
15-199,07
На руки-1107,40 грн.
Правильно?????
БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА ЗА ВІДПОВІДЬ,
Правильно,только 3,6% у меня получилось 49,56 грн,описка наверное,потому что ндфл правильно получился
А як показати компенсацію у персоніфікації?


Quote
Lydok29091990
А як показати компенсацію у персоніфікації?

как начисленную з/п в текущем месяце
Quote
Lydok29091990
А як показати компенсацію у персоніфікації?

в составе зарплаты
Доброго всім дня в мене виникає таке питання працівника звільняємо 02.11.2015 року зарплату і компенсацію за невикористану відпустку в звіті з ЄСВ я за жовтень маю показати і зарплату і компенсацію чи компенсацію я вже покажу у звіті за листопад
Соріше за все, за листопад. Дивлячись в якій відомості ви компенсацію нарахували. А зарплату за листопад - в звіті за листопад.
для розрахунку компенсації я враховувала зарплату вже за жовтень тоді логічно виходить потрібно компенсацію показати в листопаді
Ну якщо уи іі платили в жовтні, то і ставте за жовтень, то нічого. Зарплата за 2.11 все одно в листопад піде, якщо він на роботі
ні залат лат 03.11 тоді хочу виплатити і компенсацію, звльняю 02.11.виходить за листопад він уже відпрацював ні одного дня нарахувань йому вже ніяких не буде
Тільки не забувайте шо день звільнення вважаєцця останнім робочим днем...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, останним робочим - это кадровический миф, основанный на слишком буквальном понимании инструкции поттрудовым книжкам.
Последний рабочий не означает, что он несомненно должен быть в смену в этот день. Означает лишь, что это последний день нахождения в трудовых отношениях с предприятием. Это может быть для работника выходной день, это прямо предусмотрено законом
Могєт бить, могєт бить...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Допоможіть, дуже срочно потрібно, працівника звільнили 09.11.2015 року зарплату маємо заплатити йому сьогодні 30.11, як бути з компенсацією, наскільки я памятаю то компенсація платиться але з неї не сплачуються деякі потдатки, допоможіть розібратися, Звільнився працівник за згодою сторін.
Есть письмо что не платится есв. Но это бред, поскольку вы должныбыли ее начислить и выплатить в день увольнения
Вот и я про то же. Просто не хочется потом делать исправления, а уже провести как по закону
При увольнении все облагается на общих основаниях. Другой вопрос, что Вы должны были в день увольнения все выплатить, налицо нарушение. По-хорошему нужно ему за дни задержки еще и среднюю зарплату начислить, но я таким не заморачивалась.
я то понимаю что в день увольнения надо заплатить но не я денежку виделяю на заплату, мое дело маленькое виплатить, и с этим возникае большой вопрос, нужно ли теперь виплачивать ЕСВ, в отчете по ЕСВ нужно будет показать суму компенсации получается нужно заплатить
Конечно нужно. ЕСВ не платится, если после увольнения что-то доначисляется. Например, обнаружили ошибку через несколько месяцев после увольнения, или доначисление по решению суда. А Вы начислили сразу, только выплатили позже.
Да, начислиои сразу, только выплатили позже, все платится
Я уже сто раз говорил: то видимо кемто купленное письмо, а еготрастиражировали, и ПФ ничего не оставалось, как твердо стоять на своем. Хотя за то письмо надо было спросить с подписавшего.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001