Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Допоможіть з проводками

Відправлено користувачем nika-klimchyk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Переобліковано (БР) доходи майбутніх періодів у сумі 14 400,00 грн, одержані як передоплати за постачання товарів, закупівельна вартість яких становить 7 000,00 грн.
На мою думку, 1) Д-т 311 К-т 69 = 14 400,00
2) Д-т 641 К-т 311 = 2 400,00 20% ПДВ
3) Д-т 902 К-т 282 = 7 000,00
Чи я помиляюсь?

І наступне питання оплачено 15.05 авансом оренду за рік перерахуванням із поточного рахунку в сумі 24 000,00 грн
1) Д-т 685 К-т 311 = 24 000,00
2) має бути і ще одна операція
Дякую.
А зачем Вам доходы будущих периодов? Предоплаты - это дт311 кт 6811. А проводка по списанию товара делается по отгрузке.
Я лише вивчаю бухгалтерію, з нового року планую вийти на роботу. Таке завдання поставлено в домашній роботі.


Интересные у Вас задачки.
А погуглить не пробовали: [www.google.com.ua], там есть интересные статьи, но о списании товаров ничего нет, т.е. третья проводка у Вас лишняя.
Предполагаю, что по аналогии с первой задачей, во второй нужно сделать проводку на расходы будущих периодов, дт39 кт685. Хотя это бред. Какие проводки без документов? чему детей учат???
Ой, только заметила, по НДС у Вас проводка неправильная. Должна быть дт643 кт641 = 2400,00.
Дякую.Я з вами повністю згодна. Пробула шукати, результат нічого не дав. Тому і задаю питання на форумі. Можливо у другій задачі ПДВ нарахувати, як Ви думаєте?
Ну как это не дал? Я по первой ссылке почитала, интересная статья.
Во второй задаче ведь не сказано об НДС? Может за аренду безНДСнику заплатили, а может и нужно проводку по НДС...
Інформації по рахунку 69 багато, але яким чином виконати саме вказане завдання я зрозуміти не можу. Має бути виконано три бух проводки.
15.05 авансом оренду за рік перерахуванням із поточного рахунку в сумі 24 000,00 грн

ДТ 371 КТ 311

Почему 685? Арендодатель обычный поставщик услуг - 631 счет
Використовую 685 "Розрахунки з іншими кредиторами" рахунок, оскільки він вказаний в завданні.
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, для підприємства було надруковано палатку - 3200 грн., її потрібно віднести віднести на мнма чи на 92 рахунок, напевно на МНМА не зовсім правильно, я думаю там білльшу вартість має друк палатки ніж сама палатка, чи віднести все ж таки на 92? також ситуація із шкільною дошкою, яку ми придбали, щоб подарувати школі - 2113 грн?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000336