Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Добавление Квед СПД единый налог

Відправлено користувачем Sunni4ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! СПД 2 группа ЕН добавил у регистратора новый квед 22.10.15. Затем 26.10.15 подали в налоговую заявление о внесении кведа в реестр ЕН.Когда можно спокойно начинать по нему работать? И в какие сроки должны внести изменения в реестр ЕН после подачи заявления? Очень буду благодарна за ответ, так как статьи НКУ и слов налоговой очень уж противоречивы
Візьміть в податковій витяг з реєстру платників податку і там побачите всі кведи,
які ви вносили і на яких ви можете працювати...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Візьміть в податковій витяг з реєстру платників єдиного податку і там побачите всі кведи,
які ви вносили і на яких ви можете працювати...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Спасибо за ваш ответ,но я так понимаю если в электронном реестре ЕН квед не внесли то смысла вытяг брать в налоговой пока нет.Поэтому и интересует в какое время налоговая вносит эти изменения.не нашла нигде конкретной информации.
Зміни любі, не тільки КВЕДів, здохликам від реєстратора передаюцця не пізніше
наступного дня, здаєцця... А от в реєстр як платника ЄП, вони потрапляють після
вашої заяви. А про який електронний реєстр ви ведете мову?!?!?! Той шо на сайті
фіскалів?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Да именно в том реестре. [sta-sumy.gov.ua] Информация каждый день обновляется вот я и жду) в госреестре сразу обновилось, а вот по ЕН как то печально. Или я зря жду?)
Я б не надіялась на нього, а пішла б і отримала папірчик...
Так в наш час, нажаль, надійніше...smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо большое)Все же это надежней будет)) хорошего Вам дня.
А мне сказал регистратор, что изменения в базу ЕН сами внесуться. Так ли это?
Внесуцця, але тільки в загальну базу податкової,
але не в базу платників єдиного податку - це
різні речі... У реєстратора ви можете внести хоч
весь реєстр видів діяльності, але нажаль не
всіма видами діяльності з загального реєстру
ФОП має право займатись, перебуваючи платником
єдиного податку... На загальній системі і то мабуть
є обмеження (просто не цікавилась і достеменно
не знаю)...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Все-равно не понятно. Когда новыми видами можно заниматься? С нового месяца, квартала или сразу после внесения?
Якшо ви на єдиному податку, то після подачі до ДПІ заяви на зміни
в реєстр платників єдиного податку і отримання витягу з новими
видами діяльності...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Даже посреди месяца? Сразу (буквально на следующий день?) после отримання вытягу? я где-то читала, что изменения можно вносить за 15 дне до нового квартала... Но в законе этого не нахожу.
За 15-днів до нового кварталу - то про зміни групи і т.п.,
такого шо веде до змін в податках...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, а в реестре единого налога видно дату внесения кведа? Тоесть при проверке они могут сопоставить сроки, или это не реально? Спасибо!
Quote
Anna1989
Подскажите, а в реестре единого налога видно дату внесения кведа? Тоесть при проверке они могут сопоставить сроки, или это не реально? Спасибо!

Саму дату внесення може і не видно, хоча шо вони бачать в своїх базах
ми ж не знаєм - але є дата витягу, коли його взято - зазвичай його беруть
після змін(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо! у меня такая ситуация, я просто в шоке как я могла пропустить что нужно ходить в налоговую с заявлением, и у меня 3 ФОПа работают получается не по кведу, т.к. КВЕД только в Госреестре. Я думала что с 2014 года единая база, и данные подтягивает в налоговую госреестратор. Вобщем, такой ужас что и спасть не могу. Буду надеятся что не проверят, внесу КВЕДы и буду молиться))):
Да, испугали меня, пока не нашел вот это разъяснение:
"Фізособи-єдинники третьої групи, які були внесені до Реєстру до 31.12.14 р., не зобов’язані подавати заяву на внесення до Реєстру відомос­тей про види діяльності. Виходить, що тільки ті фізособи-підприємці, які стали єдинника-ми третьої групи після 01.01.15 р., зобов’язані вносити види діяльності до Реєстру в порядку, описаному вище (тобто із самого початку за­значати їх у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування, а при подальших змі­нах — подавати відповідну заяву на внесення нового виду діяльності до Реєстру до одержан­ня від неї доходів).
Quote
Bond76
Да, испугали меня, пока не нашел вот это разъяснение:
"Фізособи-єдинники третьої групи, які були внесені до Реєстру до 31.12.14 р., не зобов’язані подавати заяву на внесення до Реєстру відомос­тей про види діяльності. Виходить, що тільки ті фізособи-підприємці, які стали єдинника-ми третьої групи після 01.01.15 р., зобов’язані вносити види діяльності до Реєстру в порядку, описаному вище (тобто із самого початку за­значати їх у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування, а при подальших змі­нах — подавати відповідну заяву на внесення нового виду діяльності до Реєстру до одержан­ня від неї доходів).

Ага... а тільки не зрозуміло з вашого посту про який реєстр мова...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Саме про реєстр платників єдиного податку
Quote
Bond76
Саме про реєстр платників єдиного податку

То ви про третю групу, а у людини в першому пості питання про другу drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036800000000003