Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

РК при изменении цены товара

Відправлено користувачем Oksana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Поставщик выписал НН с неправильной ценой, должна быть 250 без НДС, а в НН 500 без НДС
В РК поставщик полностью снимает неправильную строку накладной с минут (4шт*-500 грн. = -2000 грн.), а второй строкой добавляет правильную цену (4 шт.*250 грн= 1000 грн.), итог = -1000 грн.
Разве так правильно?
Разве не одной строкой надо просто снять лишнюю цену, т.е.
4 шт.*-250 = -1000 грн. ???
а по расходной у Вас как?
если поставщик хочет двумя строками, тогда минус в кол-ве, а не в цене. Т.е. убрать 4 шт по 500 и добавить 4 шт по 250. но это говорит о возврате старого товара и выдаче нового.
А если корректировка цены, это должно идти 4 шт по цене -250 в соответствующих графах

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Підкажіть ще мені будь ласка:
5.10. - зареєструвала накладну на 13000
а сьогодні додивилась що ціна мала бути 13700
як мені тепер це зробити? Зробити РК з мінусом і зареєструвати нову накладну з вірною ціною?
Штрафу вже ніяк не уникнути?
чи можна зробити РК до даної накладною + 700грн?
А 05.10 была оплата или отгрузка? Если отгрузка, то можно сделать позже допсоглашение об изменении цены и РК, чтоб сроки регистрации не нарушить. С оплатой сложнее, теоретически РК можно, но тут лучше у покупателя узнать, устроит ли его РК.
05.10 було надано транспортні послуги, а оплата була 19.10
Якщо я зроблю РК з мінус 13000 і другою лінійкою 13700, так буде правильно?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027199999999994