Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Сума податкового зобовязання з ПДВ

Відправлено користувачем katka1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наше підприємство займається виробництвом обладнання. Згідно умов договору покупець оплатив нам 60% від суми договору. Я виписала податкову накладну:

обладнання№1 - 0,6 шт. ціна(гр7) 100,00 сума(гр.8) 60,0
монтажні роботи - 0,6 послуга. (ціна гр.7) 20,00 сума(гр.8) 12,00
ПДВ 14,40
Загальга сума з ПДВ 86,40

В кінці місяця покупцю відвантажили обладнання №1 на суму 120,0грн. (в т.ч. ПДВ 20,00грн.), але монтажні роботи ще не робили.
Питання!!!! При реалізації обладнання я виписую податкову накладну за мінусом передплати по всьому договору(120,00-86,40 =33,60 в т.ч ПДВ 5,60грн), чи тільки за мінусом передплати за обладнання (120,00- 72,00= 48,00 в т.ч.ПДВ 8,00грн)???? Дякую за відповіді
А что монтажные работы вы уже делать не будете?
Ми будемо надавати послуги в наступному місяці.


Хоч хто-небудь знає відповідь на моє питання???
за мінусом передплати за обладнання (120,00- 72,00= 48,00 в т.ч.ПДВ 8,00грн
А я бы сделала налоговую на 33,60 с учетом предоплаты по всему договору, у вас же на 01.11. задолженность составит 33,60.
За вычетом предоплаты по оборудованию 120,00- 72,00= 48,00 в т.ч.ПДВ 8,00грн, а уже когда будете делать монтаж сделаете нн на остаток.
Просто коли я роблю податкову накладну за мінусом передплати за обладнання, вилазить червоним по 6432 рахунку(на суму передплати за монтаж). Як будто я завищила податкові зобовязання.
и оборудование и монтаж в одном договоре?
Я бы тогда предложила при отгрузке оборудования выписать РК, где откорректировать оборудование до кол-ва 1, а по монтажу уменьшить кол-во, при этом сумма по РК будет 0.
Т.е. в принципе НН останется на сумму предоплаты, только откорректировать номенклатуру.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
и оборудование и монтаж в одном договоре?
Я бы тогда предложила при отгрузке оборудования выписать РК, где откорректировать оборудование до кол-ва 1, а по монтажу уменьшить кол-во, при этом сумма по РК будет 0.
Т.е. в принципе НН останется на сумму предоплаты, только откорректировать номенклатуру.


Дякую. Саме так і зробила. Розрахунки коригування нульові та на залишок податкову накладну до кількості 1 обладнання.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032299999999996