Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виплата заробітної плати аванс і розрахунок невже потрібні 2 розрахункові відомості????

Відправлено користувачем zhagarik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня форумчани.

Виникло питання як в книзі доходів та вират, ФОП на загальних підставах, правильно відобразити витрати праці робітникам. На консультації в податковій отримав відповідь: "Необхідно мати 2 розрахункові відомості окремо на аванс і окремо на розрахунок на підставі яких, за умови виплати, робиться запис в книгу."

Де можна подивитися такі вимоги.

В положенні про ведення книги доходів та витрат знайшов тільки "Отражаются сумма расходов на оплату труда (указывается именно начисленная сумма зарплаты, без удержаний ЕСВ и НДФЛ)
и начисления на оплату труда наемных лиц, понесенные в отчетном месяце. Такие расходы прямо не привязываются к получению дохода (выручки), их нужно учитывать в том месяце, в котором они осуществлены (то есть записать в данную графу на дату выплаты средств)" не бачу я тут зобов'язання вести 2 розрахункові відомості.
Quote
D_Oksa
[news.dtkt.ua]
ні питання не стоїть у виплаті 1 раз на місяць - аванс до 22-го кінцевий розрахунок до 7-го. Питання у доцільності створювати 2 РОЗРАХУНКОВІ ВІДОМОСТІ за місяць


я так понимаю, записи вносятся в книгу по кассовому методу. Т.о. нужны не расчетные ведомости, а платежные + платежки на перечисление налогов и взносов. Я бы так заполняла. В итоге получите выплаченные суммы + удержания = начисленная сумма, ну и начисления на ФОТ само собой.
РАсчетная ведомость по ЗП формируется 1 в месяц. Отдельно на аванс расчет производится, так сказать, предварительный.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Но в законе ничего не сказано про аванс, там перечисление ЗП два раза в месяц, т.е. расчет ЗП нужно делать дважды.
Quote
zhagarik
Доброго дня форумчани.

Виникло питання як в книзі доходів та вират, ФОП на загальних підставах, правильно відобразити витрати праці робітникам. На консультації в податковій отримав відповідь: "Необхідно мати 2 розрахункові відомості окремо на аванс і окремо на розрахунок на підставі яких, за умови виплати, робиться запис в книгу."

Де можна подивитися такі вимоги.

В положенні про ведення книги доходів та витрат знайшов тільки "Отражаются сумма расходов на оплату труда (указывается именно начисленная сумма зарплаты, без удержаний ЕСВ и НДФЛ)
и начисления на оплату труда наемных лиц, понесенные в отчетном месяце. Такие расходы прямо не привязываются к получению дохода (выручки), их нужно учитывать в том месяце, в котором они осуществлены (то есть записать в данную графу на дату выплаты средств)" не бачу я тут зобов'язання вести 2 розрахункові відомості.
А как можно выплатить аванс без ведомости? Я в книге доходов ставлю выплаченную сумму аванса по ведомости на соотв.дату и начисленную з/п минус аванс на дату выплаты з/п
Quote
Ляля - Оля
я так понимаю, записи вносятся в книгу по кассовому методу. Т.о. нужны не расчетные ведомости, а платежные + платежки на перечисление налогов и взносов. Я бы так заполняла. В итоге получите выплаченные суммы + удержания = начисленная сумма, ну и начисления на ФОТ само собой.
РАсчетная ведомость по ЗП формируется 1 в месяц. Отдельно на аванс расчет производится, так сказать, предварительный.

Ось і я розрахункову відомість складаю 1 раз на місяць. Податкова коннсультує, що в книгу треба вносити сумму нарахованого авансу до оподаткування і окремо суму нарахованого ЄСВ тобто цифри з РОЗРАХУНКОВОЇ ВІДОМОСТІ для цього вона повинна бути окремою. До касового методу вони прив'язують тільки тим, що запис можна робити за умови виплати з/п і перерахування податків.
ну, мало ли чего они ляпнули. Кассовый метод = данные из платежных, а не расчетных документов.
Тем более, что результат одинаковый.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031400000000004