Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

податок з нерухомого майна?

Відправлено користувачем Віка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
хто подав декларацию до 20/02/15 и платив податок?
податок з нерухомого майна? у нас є офіс ,якщо я не подала декларацію і неоплатила податок....
З метою забезпечення виконання Закону № 71 до затвердження форми податкової звітності платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - юридичним особам пропонується до 20 лютого 2015 року задекларувати об’єкти оподаткування використовуючи форму Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 01.07.2014 № 735.


Так все подавали...
У Вас помещение офиса на балансе числится?
да числиться по документам нежилое
Доброго дня!!! Львів'яни, відгукніться, не можу знайти, які ставки затвердили на 2016?
Quote
Yulka
Доброго дня!!! Львів'яни, відгукніться, не можу знайти, які ставки затвердили на 2016?
Мова йде про НЕЖИТЛОВУ нерухомість.
Я спочатку тут читала [news.dtkt.ua].
Потім - на сайт ЛМР (Економіка - Підприємництво - Консультації:податок на нерух. майно).
Потім шукала Ухвалу ЛМР від 14.01.2016.
А зрештою , по-моєму, на сайті ЗІК вичитала, що ставка лишилася така, як і минулого року , помінялася сама цифра, бо прив"язана до мін. зарплати :
Зона істор. забудови - 1% від мін. з/пл. , тобто 13,78 за 1 м2
У межах історичного ареалу - 0,75% від мін. з/пл., тобто 10,34 за 1 м2
Вся інша - 0,5% від мін. з/пл., тобто 6,89 за 1 м2
Подскажите пожалуйста у меня в свидетельстве о праве собственности написано "частина нежилих приміщень на 2-му поверсі в окремо розташованій 2-поверховій будівлі"
Какой это тип объекта 9-інші?
Доброго дня!!! В Медку деларація по нерухомому майну нежитлова нерухомість - це документ з кодом J0302104? І створювати його в періоді рік 2016?
І з типом об'єкта запуталась. Колись в нас був там офіс і продуктовий магазин. А тепер здаємо в оренду. Думаю писати інше. Порадьте, будь ласка.
Добрго часу доби. Прошу підказати: державне виробниче підприємство має гаражі, будівлю котельні, будівлю компресорної станції (окрім інших виробничих будівель та складських приміщень, які перелічені у свідоцтві на право власності на нерухоме майно). Котельня виробляє пару для основного виробництва, компресорна станція повітря, автотранспорт обслуговує виробництво, перевозячи сировину та матеріали, вивозячи продукцію та відходи і без них виробничий процес неможливий. При складанні декларації включив до оподаткування адміністративно - побутовий корпус та будівлю прохідної.
Чи потрібно здавати уточнюючу декларацію за 2016 рік, включивши гаражі, котельню, компресорну, адже в п 266.2.2 ст 266 ПКУ явно зазначено, що не є обєктомоподаткування будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств, а в державному класифікаторі 018-2000 відповіді також не знайшов. Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050000000000006