Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

требуют подать уточненки на 1 ДФ- аренда у физиков обычных и ЧПешников по разным кодам?

Відправлено користувачем Альонка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
всю жизнь подавала в 1ДФ все аренды с признаком дохода 106, причем не важно, обычный физик, или ЧПешник физик- у ЧПешников НДФЛ ноль, у физиков показывала удержанный. По призн 157 подавала всех ЧПешников, с деятельностью, отличной от аренды. Теперь звонит инспектор, и требует уточненки, переделать дело нехитрое, но муторное. Вот и не знаю, нужно ли? вроде и инструкций особых на этот счет не нашла так сразу, а в ст. 170.1 она меня тыкает, так там явно не вижу разделения физик/ЧПешник. Так вот вопрос, а как Вы подаете?
и что там со штрафами по уточненке? если подаю, могут впаять? суммы не меняются итоговые
Ну мабуть потому-шо по коду 106 должно буть ПДФО,
а його нема і в них цифри не крижацця...
А в ст. 170.1 є кодове слово - податковий агент, а для
ФОПівця ви ним не являєтесь - от і всьо...smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


спасибо Шустрик, а оштрафовать могут? с этим же 1ДФ вроде уточняться нельзя, тока расстрел, неа?
Нінаю - но думаю поки вас не перевіряють, то можить і уточньонка пройде
без штрафів - тіпа ви самі виправились)))smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
так в том то и дело, что уточненку ж сразу увидит- она ж ждет ее))
Ну маєцця на увазі - перевірка ж наказом і всілякими
іншими папірчиками до вас не прийшла ж - значицця
самі - ото й виправляйтесь - податок жиж не збільшуєцця
від цих уточньонок - то по ідєї і штрафів не должнО буть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо!! просто по старой памяти знаю, что исправлять в 1ДФ низзя, любая уточненка не спасает от штрафа, это только по 1ДФ так, прибыль и ндс уточняйся досхочу. Я вот и думаю, что то там меняли, а вот что....
нашла ЛИСТ

від 24.04.2015 р. N 8828/6/99-99-17-02-01-15, типа нет недоплаты или довнесений (ошибка в ИНН)- нет штрафа
Подавала уточненку, переплутала при наборі коду 2 цифри місцями, впаяли 510 грн. штрафу.
Так це вважаєцця зміни в податках, ви ж получаєцця
з однієї людини на другу переписали податок... а тут
міняєцця тільки код доходу, а суми і ІПН тіж самі...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0003200000000001