Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 24 з 111    Сторінки: ПершаПопередні1920212223242526272829НаступнаОстання
не получается зайти вообще, висит в загрузке и все, долго висело минуты 2
потом попросило какую-то доп. настройку библиотеки, зашло с ключем, но выдает ошибку "Виникла помилка при роботі з файловим сховищем сертифікатів та СВС"
ТАК Я И НАЛОГОВУЮ ЗАРЕГИТЬ НЕ МОГУ, пишет, что ведомости про лицо, которое составило НН не отвечает ЭЦП, но это невозможно!!! у них там что предновогодний бардак начался
Quote
Snek42
Я так понимаю это не только у меня такая проблема со входом?
Второй день не могу войти...

не только у вас, и не только вчера, сегодня та же история
А я ось тільки но зайшла дуже швидко і без ніяких попереджень.


Зрозуміла все - з ключами податкової запускає, а з ключами ЦСК Україна видало ту саму помилку.
Quote
ksikosha
Зрозуміла все - з ключами податкової запускає, а з ключами ЦСК Україна видало ту саму помилку.

дійсно, з ключами податкової пускає
Я вытягивала их с 1С и затягивала в Кабинет. Подписать - Отправить. Всё уходило четко.
Подскажите, кому то удавалось реально зарегистрировать ПН в Кабинете ?
у меня раньше не получилось
заработало, но с 25 раза только получается
все-время какие-то ошибки выдает
у меня не работает (((


Иногда, какими-то странными путями, в жизни всё налаживается само собой.
с ключами украина ошибка по прежнему, с приватом вошла
підкажіть будь-ласка: на підприємстві є лише 1 директор,що ви пишете чи не пишете в звітності там де дані бухгалтера?
цікавить ЄСВ та ПДВ
ПІБ директора, якщо обов"язки з ведення б/о покладені на нього
я десь читала, але не можу знайти :Якщо штатним розкладом не передбачено посади головного бухгалтера, у звіті ставимо прочерк
Так, якщо посади взагалі такої не було. Я теж таке читала.
у мене немає посади , декл ПДВ подана особисто керівником, паперова з 1 підписом директора та печаткою, є відмітка про прийняття
тепер є лист про не прийняттяeye popping smiley, бо подана поштою!!!!eye popping smiley і порушено п 48.5
У Вас є електронний кабінет платника ? Якщо Ви можете в нього зайти, то перегляньте облікові дані платника. Що там в графі "головний бухгалтер"? Просто цікаво.

А взагалі, що стосується Декларації, то мені здається Вам потрібно було керуватися ст.48.5.1.ПКУ :

48.5. Податкова декларація повинна бути підписана:

48.5.1. керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації до контролюючого органу. У разі ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації безпосередньо керівником платника податку така податкова декларація підписується таким керівником;
Подивилась в МЕДку
в ПДВ і в ЄСВ в рядку Гол.бух в мене вказано "не передбачено"
Виходить, що так.. Вимоги до звітів з ЄСВ і Декларації різні..
на всих підприємствах, де не передбачено посади г.буха в кабінеті стоїть директор
Можете з ними посваритися спробувати... Я з таким, на щастя, не стикалася..
те що здається через медок з "не передбачено" - приймається без проблем
а от в паперовому, мабуть проблемка , що немає 2-х підписів, хоча вони б не мали її взагалі брати у віконці
Quote
nyavyshka
Можете з ними посваритися спробувати... Я з таким, на щастя, не стикалася..
та у нас війна
заблокували звітність при чинному договорі
здали на папері, тепер лист про те що не здали

я в шоці
А Ви інспектору не телефонували з цього приводу?
Quote
Oxi
у мене немає посади , декл ПДВ подана особисто керівником, паперова з 1 підписом директора та печаткою, є відмітка про прийняття
тепер є лист про не прийняттяeye popping smiley, бо подана поштою!!!!eye popping smiley і порушено п 48.5
А разве декларация по НДС подается не в эл.виде??? Насколько помню, на бумаге ее вообще нельзя сдать с 2015г.
Статья НКУ 49.3-49.4 при расторжении контролирующим органом договора об электронной отчетности налогоплательщик может сдать отчет лично или по почте ( ст 49,3). Но я еще не встречала счастливчиков, у которых это бы получилось. Нас заблокировали в сентябре и я 3 раза подавала отчет лично на бумаге, в окошке спокойненько принимали, а потом письменный ответ- не принято. ( причины надуманые, очень формальные) Вот такие реалии.
Quote
Lin@
с ключами украина ошибка по прежнему, с приватом вошла
по физикам зашла с приватом,а по юрику как с ключем привата зайти не подскажете..не пускает(
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 24 з 111    Сторінки: ПершаПопередні1920212223242526272829НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.001172