Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

КВЕДИ

Відправлено користувачем Lydok29091990 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
КВЕДИ
Підкажіть будь ласка. Така ситуація. почали працювати з новим постачальником. перекинули аванс. постачальника знайшов директор. потім вони прислали свій витяг, з нього я побачила, вірніше "засомнівалась" у їх КВЕДах. мені здається їх КВЕДи не зовсім відповідаєть тому, що у ми у них купуємо. от і в мене виникла думка:кведи повинні бути тотожними у нас і у них для того, щоб ми могли в них щось купувати???чи як? у нас діяльність не ліцензійна.переживаю, щоб не було претензій по поводу ПК і "тіпа" , шо вони не мали права нам таке продавати?Буду дуже вдячна за відповідь.


Прочитала все це питання сама: чорт знашо...., але чекаю на відповіді. Дякую!!!
Re: КВЕДИ
Quote
кведи повинні бути тотожними у нас і у них для того, щоб ми могли в них щось купувати???
Откуда такие страсти?
Предприятие, занимающееся стройкой, услугами, ремонтами, продажей оборудования и товаров, - естественно может приобретать что-то у предприятия, занимающегося оптовой и розничной продажей. Бывает и такое, что предприятие не имеющее КВед торговли, может что-то продать.
Re: КВЕДИ
Дякую, перемудрила!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030600000000003