Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Депозит

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Депозит
Які правильні проводки
1.При відкритті депозитк
2.При закритті
3.Відсотки.
дякую всім хто відгукнувся!!!!
Re: Депозит
[dtkt.com.ua]

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Депозит
заводите субсчет расчетного счета называете его депозитным. Если деньги перегоняете с одного счета на депозитный, то тогда ДТ 3115 (депозитный расчетный счет ) и Кт 311 расчет счет
проценты сразу кладу на 73 "Відсоткі одержані" , ДТ 311 (ваш депозит счет). и КТ 73


Re: Депозит
Quote
lesya2806
заводите субсчет расчетного счета называете его депозитным. Если деньги перегоняете с одного счета на депозитный, то тогда ДТ 3115
як цей субрах.створити в 1с?
Re: Депозит
Quote
lesya2806

проценты сразу кладу на 73 "Відсоткі одержані" , ДТ 311 (ваш депозит счет). и КТ 73
а я ті кошти що банк платить за пот.рах. в кінці місяця кладу на 719рах.Це не вірно. А % по депозиту на 73 чи теж можна на 719?
Re: Депозит
Я бы не заморачивалась, счет 719 "Інші дох. від операційної діяльності" а счет 73 "Інші фінансові доходи" отнесли на 719 пусть так и будет не вижу здесь огромной ошибкиsmiling smiley
Re: Депозит
и я на 719 ложу все %
Re: Депозит
Там надо разбираться: финансовая деятельность или операционная
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030400000000008