Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Торговля семенами

Відправлено користувачем mandarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Торговля семенами
Добрый день! Уважаемые коллеги! наша компания начинает продажу посадочного материала, а вернее торговлю семенами кукурузы. Производитель нам дал этот материал без НДС. теперь я должна его продать с НДСом? подскажите с чего начать? как все происходит? я никогда с таким не сталкивалась. Времени в обрез, сегодня к вечеру нужно разобраться. помогите пожалуйста!
Re: Торговля семенами
а почему производитель дал без НДС?
Re: Торговля семенами
15 2. Тимчасово до 31 грудня 2017 року включно від оподаткування податком на додану вартість звільняються операції з постачання на митній території України зернових культур товарних позицій 1001 - 1008 згідно з УКТ ЗЕД та технічних культур товарних позицій 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД, крім першого постачання таких зернових та технічних культур сільськогосподарськими підприємствами - виробниками та підприємствами, які безпосередньо придбали такі зернові та технічні культури у сільськогосподарських підприємств - виробників.

1001-1008 Це
1001 Пшениця і суміш пшениці та жита (меслин):
1002 Жито:
1003 Ячмінь:
1004 Овес:
1005 Кукурудза:
1006 Рис:
1007 Сорго зернове:
1008 Гречка, просо та насіння канаркової трави; інші зернові культури:
1205 Насіння свиріпи або ріпаку, подрібнене або неподрібнене:
1206 00 Насіння соняшнику, подрібнене або неподрібнене:


может ответ в этом
Таким чином, якщо платник податку для цілей оподаткування ПДВ не відноситься до сільськогосподарських підприємств (вартість сільськогосподарських товарів/послуг, поставлених протягом 12 місяців, становить менше 75 відсотків вартості всіх товарів/послуг), то операції з постачання власно вирощених зернових культур товарних позицій 1001 - 1008 згідно з УКТ ЗЕД та технічних культур товарних позицій 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД, звільняються від оподаткування ПДВ (за виключенням операцій з реалізації зернових культур товарної позиції 1006 та товарної підкатегорії 1008 10 00 00 згідно з УКТ ЗЕД, які оподатковуються за ставкою 20 відсотків).

когда я спросила почему без НДС, ответ был простой "Читайте Кодекс!я не обязана вам ничего объяснять".
Re: Торговля семенами
они Вам должны зарегистрировать НН без НДС со ссылкой на статью кодекса и Вы далее при продаже тоже должны выписать НН без НДС
Спасибо Вам огромное!!!! вы мне очень помогли!!!! все стало на свои места! теперь я продаю тоже без НДС и в налоговой указываю такую же причину, как и у моих контрагентов
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035400000000002