Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Наслідки пізно зареєстрованої податкової неплатнику

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Які будуть наслідки реєстрації податкової із запізненням (через17-18днів) виписану неплатнику пдв?
Податкова листопада, зареєстрована у грудні.
Ніяких - головне зареєструвати до подачі деки,
аби не з'являвся в витягу рядок 8...spinning smiley sticking its tongue out



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
аби не з'являвся в витягу рядок 8 - а если появится, тогда что ??


Если Вы сдадите деку, не зарегистрировав НН, сумма этой НН появится в стр.8 вытяга и уменьшит регистрационную сумму. Потом, чтоб ее зарегистрировать, нужно будет пополнять счет дважды.
Консультация в налоговой на этот счет говорит следующее- штраф 10% не применяется, но применяется админштраф за не правильное ведение БУ. Вместе с этим, системы и механизма, который будет определять каким образом расчитываются и насчитываются штрафы, на сегодняшний день нет...
Quote
Blick
Если Вы сдадите деку, не зарегистрировав НН, сумма этой НН появится в стр.8 вытяга и уменьшит регистрационную сумму. Потом, чтоб ее зарегистрировать, нужно будет пополнять счет дважды.

Это точно? У меня сейчас такая ситуация и я берегу денежку, ту не регистрирую, т.к. она с сентября. В налоговой консультации сказали так, как Вы говорите, но коллега регистрировала сумму с рядка 8, р. 2 остался не тронут.
Личного опыта не было, но на форуме многие писали, что стр.8 уменьшает стр.2. Ну а если в стр.2 сумма будет недостаточной, НН не зарегистрируется. Если Вы не регистрируете сентябрьскую НН, значит у Вас уже должна была стр.8 появиться после сдачи сентябрьской деки. Или Вы ее и в деку не включали?
Лічний опит був - рядок 8 вилазить якшо до подачі деки,
не зареєструвать ПН і показать їх как положино, але
незареєстровані... Правда після їх реєстрації рядок 8
щезаєть, но я ще й подавала нову звітну деку опосля.
Так шо шо вліяє на ісчєзновєніє рядка 8 реєстрація ілі
дека - так і нінаю...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Підкажіть, будь ласка, після реєстрації пн, сума знімається як з р.8, так і з р.2? Тобто, по рядку 2, двічі віднімає суму необхідну для реєстрації?
Знімаєцця з р.8 і відповідно змінюєцця сума в р.2...cool smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
По идее, если после регистрации НН уменьшается стр.8 и одновременно увеличивается стр.6, тогда стр.2 должна остаться неизменной.
Но я ж писала - в мене лічний опит при подачі деки...
Не зарегєні були з десятоьк ПН і здала деку, зразу ж
виліз р.8. Я найшла їх - порєгила і здала нову звітну.
Можить в зв'язку з цим у мене в витягу стали цифри
які мені нада...smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001