Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Платежки заполняем по-новому?

Відправлено користувачем Natka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Инфа буквально сегодняшняя - до этого все платежи уходили....
Листовка от ДФС за 05.10.2015г - некоторые банки уже выполняют:
"...Згідно з додатком 8 «Указівки щодо заповнення реквізитів розрахункових документів на паперових носіях, їх реєстрів і заяви про відкриття акредитива» до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 № 22(!!!!!!), зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 29.03.2004 за №377/8976, у реквізиті «Отримувач» під час сплати платежів до бюджету зазначаються найменування (повне або скорочене) відповідної установи, на ім’я якої відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів, найменування території та код бюджетної класифікації."
И что здесь нового? Уже лет 5 так заполняем. УК ..... р-ну и код. А последнее время тупо из таблички счетов копирую. Вот например из таблички бюджетных счетов по НДФЛ у меня такой отримувач: УК у м.Запоріжжі/Орджонiкiдз./11010100. Или я что-то не уловила?
не знаю....последнее время код в названии не писала никогда...


Ощадбанк. я так пишу уже полгода или более.
У нас тоже банк стал требовать указывать этот код с июля 2011-го, кажется.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028499999999998