Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Утримання із заробітної плати за Постановами від Виконавчої служби

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сталася у нас на підприєммстві не дуже приємна ситуація... на одного з працівників прийшла Постанова Виконавчої служби про стягнення суми боргу по банківському кредиту з заробітної плати... Ми вирішили платити ці суми... Але у мене є декілька запитань, можливо хтось вже мав досвід таких утримань???

1. Там є декілька сум до стягнення: сума боргу, виконавчі збори, судові витрати... які суми платити в першу чергу і чи розбивати їх на різні платіжки???
2. Звіти про виплати, я так розумію, подаються за 1 і 2 півріччя???
3. Які ще є нюанси щодо таких утримань???

Дякую eye rolling smiley
В постановление должно быть четко прописано: общая сумма долга (в платежке Вы просто укажите "перерахування коштів згідно постанови № ВП... від..., без ПДВ"; в каком размере от зарплаты можно удерживать (1/4, 20%, другое). Если не указано, то Вам необходимо обратится к исполнителю и переписать постановление.

У постанові вказано, що маємо утримувати 20% з заробітної плати... з цим питань немає...
Але от на рахунок сум до стягнення, то вони власне йдуть п'ятьма різними пунктами у постанові, окремо заборгованість, окремо виконавчий збір, судові витрати і т.п., хоча рахунок, на який потрібно їх сплачувати однаковий....


В постановление перед перечнем, как правило, указывается ФИО должника, перед кем долг, общая сумма долга (должно совпасть если прибавите суммы по пунктам), а потом уже перечень по пунктам...

У мене ці суми написані окремо... І в загаловку вказана сума чистого боргу, не включаючи наступних сум...
А должны быть включены все суммы... Звоните исполнителю

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0002629999999999