Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

аннулировали НДС регистрацию

Відправлено користувачем bonyblu 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
у меня есть предприятие, которое пустое - открыли и не работали целый годsmoking smiley Сдавала пустые НДС-ки. А сегодня начала отправлять пустую деку - пишет не принято, нет такого плательщика. Открыла на сайте миндоходов реестр плательщиков - не обнаружено! Открыла аннулированные НДС - ЕСТЬ...Пишет "аннулировано 21/10/2015 г. из-за отсутствия поставок по самостоятельному решению контролирующего органа".
19/11/2015 за Жовтень 2015 я отчиталась, в том же жовтне (21/10/2015 г. ) аннулировано НДС..
Выходит ВСЕ? Мы на общ системе, только не платники ПДВ? И все - я не отчитываюсь по НДС? П.С. Вроде ж я такое читала - налоговая могЁт сама аннулировать из-за отстутсивия поставок!?
Quote
bonyblu
у меня есть предприятие, которое пустое - открыли и не работали целый годsmoking smiley Сдавала пустые НДС-ки. А сегодня начала отправлять пустую деку - пишет не принято, нет такого плательщика. Открыла на сайте миндоходов реестр плательщиков - не обнаружено! Открыла аннулированные НДС - ЕСТЬ...Пишет "аннулировано 21/10/2015 г. из-за отсутствия поставок по самостоятельному решению контролирующего органа".
19/11/2015 за Жовтень 2015 я отчиталась, в том же жовтне (21/10/2015 г. ) аннулировано НДС..
Выходит ВСЕ? Мы на общ системе, только не платники ПДВ? И все - я не отчитываюсь по НДС? П.С. Вроде ж я такое читала - налоговая могЁт сама аннулировать из-за отстутсивия поставок!?

у нас так же было...если открыли предприятие, получили НДС и целый год работаете с нулями, тогда налоговая аннулирует....

Quote
dar_ya
Quote
bonyblu
у меня есть предприятие, которое пустое - открыли и не работали целый годsmoking smiley Сдавала пустые НДС-ки. А сегодня начала отправлять пустую деку - пишет не принято, нет такого плательщика. Открыла на сайте миндоходов реестр плательщиков - не обнаружено! Открыла аннулированные НДС - ЕСТЬ...Пишет "аннулировано 21/10/2015 г. из-за отсутствия поставок по самостоятельному решению контролирующего органа".
19/11/2015 за Жовтень 2015 я отчиталась, в том же жовтне (21/10/2015 г. ) аннулировано НДС..
Выходит ВСЕ? Мы на общ системе, только не платники ПДВ? И все - я не отчитываюсь по НДС? П.С. Вроде ж я такое читала - налоговая могЁт сама аннулировать из-за отстутсивия поставок!?

у нас так же было...если открыли предприятие, получили НДС и целый год работаете с нулями, тогда налоговая аннулирует....

И ЧТО? теперь я не отчитываюсь по НДС! аннулировали 21/10, а за октябрь ндс я сдала. ?? теперь только пустые прибыль, ФССНС, статистика...верно?


Не забудьте, що ви маєте подати ліквідаційну декларацію з нарахування податкового зобовязання з ПДВ на залишки ТМЦ та залишкову вартість ОЗ.

184.7. Якщо в останньому звітному (податковому) періоді на обліку у платника податку залишаються товари та необоротні активи, при придбанні яких суми податку були включені до податкового кредиту, платник податку не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника податку зобов'язаний визнати умовне постачання таких товарів та необоротних активів та нарахувати податкові зобов'язання виходячи із звичайної ціни відповідних товарів чи необоротних активів, крім випадків реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до закону.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031099999999995