Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

повідомлення про прийняття на роботу.

Відправлено користувачем Lydok29091990 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачаюсь, що дублюю теми, але бачу там ніхто не відписує, думаю, може тут відпишуть....
Ситуація наступна: 22.12.2015 р. захворіла дитина у працівниці (нещасний випадок) ставимо її в табель - лікарняний. з 22,12,15 треба прийняти людину на її місце, ТИМЧАСОВО. в заяві вона так і пише прийняти на роботу на час лікарняного такої-то.
1. Як мені бути з повідомленням про прийняття?Я ж повинна його була подати ще 21,12,15 р. при умові, що ми її табелюємо.
2. Якщо з нею заключимо ЦПХ, то повідомлення не подаємо і не табелюємо??
Наперед дякую. Чекаю Відповіді!!!!
1. Уведомление вы должны были отправить не позже момента допуска работника к выполнению должностных обязанностей. 2. По договорам ГПХ уведомление не подается поскольку это не трудовые отношения и соответственно в табеле не отображается.
Quote
matu
1. Уведомление вы должны были отправить не позже момента допуска работника к выполнению должностных обязанностей. 2. По договорам ГПХ уведомление не подается поскольку это не трудовые отношения и соответственно в табеле не отображается.
+1


1.якщо працівник працюватиме за дог цпх, то заяву він не пише?
2.а якщо заяву пише, то табелюємо і подаємо повідомлення?
Дякую.
Нема поняття працівник по договору цпх. Є виконавець або підрядник.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027100000000002