Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларація про майновий стан і доходи

Відправлено користувачем luda396649 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП на загальній системі оподаткування.Був валютний депозит($).Чи показується -це в річній декларації і чи оподатковується?Дякую
Доходи, не пов"язані з діяльністю підприємця, не потрібно показувати

Банк оподатковує відсотки по депозиту ПДФО і військовим збором, і, відповідно, звітується.
Quote
Anna
Доходи, не пов"язані з діяльністю підприємця, не потрібно показувати.
Это Вы на каком основании написали?


банк налоговый агент, но фоп же все равно подает деку до 9 февраля, там всё указывается и это в том числе
если бы обычное физлицо и других оснований для подачи не было, можно было деку и не подавать
В мене теж зявилося декілька питань по декларації:
1. Якщо ФОП(заг.сист) не провадить господарської ще з 3 кварталу 2015 р. та не планує і в 2016 році здійснювати діяльності. Чи обовязково в декларації за 2015 рік вказувати суму авансових внесків на 2016 рік? ( в декларації показано прибуток)

2.ФОПи на загальній системі сплачують військовий збір із свого чистого доходу за 2015 рік???

3.Як бути з чистим прибутком у звіті ЄСВ і декларації, якщо в деяких місяцях отримано збитки? - в минулому році мені інспектор 2 місяці надзвонювала щоб я зняла витрати і дохід був однаковий в обох звітах...як правильно розрахувати?
Quote
Котег :-)
Quote
Anna
Доходи, не пов"язані з діяльністю підприємця, не потрібно показувати.
Это Вы на каком основании написали?

Перепрошую, тепер щось змінилося: [chp.com.ua] "Звертаємо увагу, що у новій декларації поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи з обов’язковим заповненням відповідних додатків."
В мене теж зявилося декілька питань по декларації:
1. Якщо ФОП(заг.сист) не провадить господарської ще з 3 кварталу 2015 р. та не планує і в 2016 році здійснювати діяльності. Чи обовязково в декларації за 2015 рік вказувати суму авансових внесків на 2016 рік? ( в декларації показано прибуток)

2.ФОПи на загальній системі сплачують військовий збір із свого чистого доходу за 2015 рік??? - відповім сама на це питання: на лінії консультації ДПІ сказали, так. Строки сплати такі як і для ПДФО.

3.Як бути з чистим прибутком у звіті ЄСВ і декларації, якщо в деяких місяцях отримано збитки? - в минулому році мені інспектор 2 місяці надзвонювала щоб я зняла витрати і дохід був однаковий в обох звітах...як правильно розрахувати?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034800000000001