Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перевірка з пенсійного щодо достовірності подання довідки про зарплату для обчислення пенсії.

Відправлено користувачем lyuba81 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня шановні форумчани, можливо у когось вже була така перевірка, як саме проводять таку перевірку?
что за ерунда такая? первый раз слышу о такой проверке. Раньше когда отчет попадал им они видели все начисления.А сейчас может налоговая не делится информацией?confused smiley Ну думаю вариант предоставить отчеты которые подавались в налоговую для подтверждения. У меня на предприятии половина предпеснионников, а половина пенсионники, и никогда пенсионный не обращался ко мне с такой проверкой.
Це я видала довідку про зарплату за 1992-1997 роки, там вказано що я не заперечую проти перевірки от вони і хочуть прийти перевірити достовірність даних.


Ко мне приходили несколько раз.
Сверяют зарплату из справки с ведомостями по зарплате.
К нам в прошлом году приходили, проверяли. Было пару справок прошлогодних и пару 10-летней давности. Открывали лицевой счет и сверяли суммы, чтоб одноразовые и необлагаемые выплаты не брались, чтоб было распределение отпускных, квартальных премий.
А суми утриманих податків також перераховували чи тільки нараховану зарплату?
Quote
lyuba81
А суми утриманих податків також перераховували чи тільки нараховану зарплату?
Интересовала только зп. Сам налог не пересчитывали.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040600000000002