Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіт з праці

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Звіт з праці
Хто знає що робити.я ше не здавала звіт з праці-ніколи з 2014р.в мене один працівник то смертельно????????
Re: Звіт з праці
Quote
sofi-lukrnet
Хто знає що робити.я ше не здавала звіт з праці-ніколи з 2014р.в мене один працівник то смертельно????????
Вас статистика повідомляла, що потрібно його здавать???
Якщо у Вас всього один працівник, то вам його і не потрібно подавать....
Re: Звіт з праці
а як статистика мене могла б попереджати.я ніти нічого не отримувала...Дякую Вам а то як находжу якусь "бочину" то серце калатає..


Re: Звіт з праці
Quote
sofi-lukrnet
а як статистика мене могла б попереджати.я ніти нічого не отримувала...Дякую Вам а то як находжу якусь "бочину" то серце калатає..
від статистики ви мали б отримати листа або в паперовому виді або на електронку в якому вони пишуть, які звіти ви маєте здавать на протязі року, під яке статистичне спостереження підпадаєте...
Re: Звіт з праці
ні мені нічого такого не приходило...
Re: Звіт з праці
Quote
sofi-lukrnet
ні мені нічого такого не приходило...
вам немає чого хвилюватись із своїм одним працівником)))))
Re: Звіт з праці
Посмотрите на сайте статистики, какие отчеты Вам нужно сдавать, и не нервничайте. Там есть поиск по коду ЕДРПОУ.
в основном отчет по труду подают большие предприятия, а у вас 1 чел - им не интересно
Re: Звіт з праці
Еще заставляют подавать и мелких у кого есть задолженность по зарплате.
Re: Звіт з праці
ні.забогованості нема....
Re: Звіт з праці
ні.забогованості нема....
Re: Звіт з праці
[rsp.ukrstat.gov.ua] тут проверяйте какие отчеты Вам необходимо сдавать
Re: Звіт з праці
Я написала свій код "Якщо при повторному введені коду ЄДРПОУ Ви отримали це повідомлення, для отримання додаткової інформації зверніться до територіального органу державної статистики за місцезнаходженням (місцем здійснення діяльності)" а заходжуза цією ссилкою і просто знаходжу своє товариство.Щось не можу знайти де пише які звіти я маю здавати....
Re: Звіт з праці
така ситуація - на підприємстві працює 4 чол. Звіт з праці не здавали. Сьогодні подзвонила статистика і сказала починаючи з січня 2016 здавати 1-ПВ, бо нас включили у вибіркове спостереження sad smiley.....

Я кажу - дайте лист офіційний, а вони - нічого не даєм, зайдіть на сайт , введіть свій ЄДРПОУ і там побачите, що цей звіт є у списку......

Я зайшла, а там ще якихось звітів "видимо-невидимо", які мені треба би було подавати в статистику..... Як думаєте, вимагати паперового (чи електронного) листа. Чи все-таки не вимахуватись і почати здавати 1-ПВ, а решту (тих які обнаружила сама) ігнорувати????
Quote
SPPVV
така ситуація - на підприємстві працює 4 чол. Звіт з праці не здавали. Сьогодні подзвонила статистика і сказала починаючи з січня 2016 здавати 1-ПВ, бо нас включили у вибіркове спостереження sad smiley.....

Я кажу - дайте лист офіційний, а вони - нічого не даєм, зайдіть на сайт , введіть свій ЄДРПОУ і там побачите, що цей звіт є у списку......

Я зайшла, а там ще якихось звітів "видимо-невидимо", які мені треба би було подавати в статистику..... Як думаєте, вимагати паперового (чи електронного) листа. Чи все-таки не вимахуватись і почати здавати 1-ПВ, а решту (тих які обнаружила сама) ігнорувати????
опіт показівает ,что потом звонят и требуют ото все по тому списку.
мне на и-мейл даже приходят письма со списком отчетов...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Звіт з праці
скажіть де ви себк провіряєте?я є Львів.
на сайте держстатистики. не знаю все ли там есть, попробуйте

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Звіт з праці
я заходжу і ввожу і в мене пусто...то шо означає шо я нічого нездаю...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332