Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Додаток 7 До ПДВ

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Додаток 7 До ПДВ
мені зареєстрували податкову накладну на 6 грн. ПДВ.
в нас померла бувша співробітниця і було співчуття в газеті.

Фактично ще співчуття НЕ господарська операція.
---------------------------
Я виписала самій же собі податкову накладну з кодом 13 і кодом ІПН 400000000000
--------------------

Тепер мені кажуть що треба робити Додаток 7 До декларації...

----------------
Сижу ламаю голову....
не надо. У Вас же нет неоподаткованих операций. Это просто не хоздеятельность, все верно, сама себе с кодом 13. Во вторых, сумма настолько незначительная, что как бы неверно Вы не сделали (сделали верно), штрафы копеечный могли бы быть.
у мене було ще сума журналів без ПДВ, які куплені і не використовувалось в госп. діяльності, і також ми собі виписали податкову накладну сума також незначна , при тому що в мене щомісячно до оплати більше сотні тис. грн Податку на додану вартість .
а ці 6 грн . мене просто дістають ...

якщо так рахувати то коєфіціент буде 99,99 %


не путайте! чтобы пересчитывать по кофициенту, Вы должны продавать (!!) что то без НДС, а не покупать. Вы все сделали верно- если не хоздеятельность, НН с кодом 13
Re: Додаток 7 До ПДВ
спрошу тут
а если что купили без ндс то и продали без ндс
товара и услуг которые использованы в облагаемых и необлагаемых операциях нет. то дод 7 не подается?
Так фактично мені журнали прийшли без ПДВ і використані в негосподарській діяльності (податкова виписана сама собі)

ця операція на суму біля 0,001% не по-впливає ??? smiling smiley))) ( вже на холодне дую ) smiling smiley
Re: Додаток 7 До ПДВ
не могу никак понять у меня ЧВ получился 99,7% по году. Никаких строк в году в деке 16 не было. Мне надо чтото снимать с кредита строка10 ?
Re: Додаток 7 До ПДВ
Quote
Oxi
а если что купили без ндс то и продали без ндс
товара и услуг которые использованы в облагаемых и необлагаемых операциях нет. то дод 7 не подается?
А у вас что ли нет админзатрат с НДС? Аренда офиса например.
Re: Додаток 7 До ПДВ
помогите,пожалуйста,были УО с кодом 13,додаток 7 сдала пустой,,правильно?
Re: Додаток 7 До ПДВ
Добрый день! Подскажите пожалуйста, буду впервые заполнять 7 Додаток по НДС, в 1С 8 есть ли автоматическое заполнение этого додатка, и выписка корректировок к сводным накладным или это все нужно делать вречную?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029999999999997