Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Останній день реєстрації ПН.Гроші не зараховуються на ел.рах.

Відправлено користувачем sunset_sun 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Добрый день всем.. у меня такая же ситуация вчера в 13/30 пополнили счет по выписке из банка все прошло.Вчера и Сегодня деляю запит на какую сумму могу зарегистрировать накладныа денег в запыте нету. и также делаю вытяг поо стан ел. рахунка и денег там тоже нету. Что делать? сегодня по графику последний день регистрации налоговых. Ку да звонить.. В налоговой ничего незнают. eye popping smiley
От слів нема. Хоч би перенесли реєстрацію чи повідомили людей. Добре,що в мене попався в постачальника адекватний бухгалтер і ми вирішили все з добрим завершенням для обох сторін.

Гаряча лінія занята...Дзвоню зі скаргою.Ну їх. Як їм щось зробити так вже треба і роблю,а як мені треба ,то всі вмить забувають ,що їм раніше йшли на поступки і поводились по -дружньому.дістало


Отправляю на регистрацию налоговые проходят. но приходит квитанция № 1 что документ не прийнято, т. к сумма ПДВ не може перевищувати суму ліміту. При необхідності виправте документ та відправте його знову.confused smiley
Дзвінок прийняли. На моє питання чому кошти так довго не зараховуються грубо відповіли : Чого ви дотянули до останнього дня. Але коли я сказала ,що по декларації у нас мінусове пдв...якого з головою вистачає на реєстрацію пн і ще й залишається і яка кинута 18 числа і що вчора На Всякий випадок додатково кинуто кошти на зб. ліміту.Бо дека не приймалась ,то послідувало: з кінця минулого року платежі проводяться і зараховуються протягом 2-3 днів. Я запитала : чому ніде немає інформації про це ,чому не повідомлено платників.... І тут найцікавіше : повторіть я вас не чую... і зв'язок перервано.
Вот, коллеги, отписываюсь - денег на счёте так и нет.angry smiley
Quote
nikon
Вот, коллеги, отписываюсь - денег на счёте так и нет.angry smiley
Аналогично. Платеж ушел вчера в 10:50. Точнее деньги на счете есть, но они не проведены по программе налоговой и никак влияют на лимит
Ось так вони наповнюють бюджет... штрафами на несвоєчасну реєстрацію.
У нас ситуація аналогічна. Гроші вчора перерахували. Ліміт не збільшують. Останній день реєстрації податкових накладних.
У нас аналогичная ситуация, платеж по банку прошел вчера в 14.30, деньги в СЭА до сих пор не отображаются. Дозвонилась только инспектору, на мои вопросы ответ был: вы не одни такие, ждите....
И зачем проверки проводить...бюджет наполняют и так ,то подписи блокируют ни с того ,ни с сего, то сервер не работает , то деньги не доходят. Хорошо ,что у меня не последний день и сроки еще терпят , но фактически сроки регистрации не 15 дней а 7 ,т.к. не знаешь заблокируют подпись по каким -то причинам или нет ...и жди потом когда договор подпишут а на это как минимум 5 плюс выходные .
Зарегистрировала НН. Вчера платеж по банку прошел в 13.46.
тут больше народу тусуется , спрошу
если дека ндс подана не вовремя - штраф 170 грн?

все из-за гребаного договора
Quote
Oxi
ждать ППР, а потом платить?

Євстєвствєнно, а вдрух вони осознають
свою абшибку і ППР нібудить...smiling bouncing smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040399999999996