Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіт в нещасні випадки - квед

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь-ласка, ми ТОВ займаємось ремонтами і будівництвом, показую доходи з кведом 41.20. Цього року була реалізація власного автомобіля одному покупцю і шин до нього іншому покупцю, з яким кведом я повинна показувати цей дохід від реалізації?
Так нещасні віпадки ж можна не сдавати.
Когда им звонишь - говорят, что надо сдавать. Лучше сдать.


Да заполняйте все на один КВЕД. Смысла в этом отчете уже нет.
и я бы все в основной поставила
Лучше, конечно, пользоваться здравым смыслом и официальными уведомлениями на сайте фонда, но, если уж Вам так хочется делать лишнюю работу, то открывайте список своих КВЕДов, смотрите имеет ли право Ваша организация заниматься продажей того, что Вы продали и ставьте тот КВЕД, который там указан.
в статуті є всі кведи, які тільки існують, а от в витягу про автомобіль і його шини нічого немає. Це ми не могли продавати власний автомобіль?
в мене нещасні в районі, говорять за не сдачу буде штраф....
А в статуті є щось про торгівлю? От той КВЕД і вказуйте.
А взагалі, слухайте, ставте основний і не морочте собі голову. Цей звіт вже нікому не потрібен.
Сегодня сдавала отчет-вышел руководитель и сказал
что сегодня отчет отменили.
Можно перезвонить и получить информацию.
у меня тоже Киев, собиралась ехать и сдавать, вот теперь думаю, вдруг приеду, а они снова не примут, не хочется тратить время зря, а дозвониться невозможно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030600000000003