Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Купівля компютера

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: Купівля компютера
1С8.2
счет инвестиций 1531
счет учета 1121
налоговая группа ОС 11
начисление амортизации 1321
ніколи б неподумвла що антивірус це ОЗ. я ще хотіла таке спитати
1.я коли робила надхоження тов. і пос. то вибрала "устаткування" це вірно.
2.коли ставила ком теж зробила
1.над тов. і послуг "устаткування"-вартість ком.
2.над тов. і послуг "устаткування"-вартість віндовса. а коли робилла ввід в експлуатацію ОЗ-то робила це одним документом (хоча друкує по двом окремо) то там де ком є балансова вартість а там де вінд.-нема я вводила вручну чому непіддтягує незнаю.Це помилка? блін це так складно в це "вїхати"
Quote
Lin@
1С8.2
счет инвестиций 1531
счет учета 1121
налоговая группа ОС 11
начисление амортизации 1321
я ЩИРО ВАМ вдячна......


Quote
marina_n
Ви тільки не ображайтесь.я ВАМ безмежно дякую.....Ви зі мною спочатку були...
Quote
sofi-lukrnet
ніколи б неподумвла що антивірус це ОЗ. я ще хотіла таке спитати
1.я коли робила надхоження тов. і пос. то вибрала "устаткування" це вірно.
2.коли ставила ком теж зробила
1.над тов. і послуг "устаткування"-вартість ком.
2.над тов. і послуг "устаткування"-вартість віндовса. а коли робилла ввід в експлуатацію ОЗ-то робила це одним документом (хоча друкує по двом окремо) то там де ком є балансова вартість а там де вінд.-нема я вводила вручну чому непіддтягує незнаю.Це помилка? блін це так складно в це "вїхати"
тут рах 1521 так як комп.
Ни в коем случае)) не работала в 1С8 . Что-то вы не так сделали. В ст-ть комп надо было заложить сумму винды. и назвать это -копьютер с ОС(к примеру) . Это одна строчка. И акт будет один. В дальнейшем вы не сможете его продать)). А вы поставили по отдельности по этому и акта два. Выберете один вариант. Если ваш , то пропишите суммы по каждому активу.
Re: Купівля компютера
честно говоря тему всю не читала, если всё ставите на 1531 то:
1.Да
2.Да
1.Да
2.Если разные счета 1531 и 1521 конечно ввод разными документами необходимо сделать , а не в одном
Re: Купівля компютера
Если вы две позиции в одну номенклатуру объединяете, то сделайте это документом МОДЕРНИЗАЦИЯ ОС, а затем уже эту новую номенклатуру введете в эксплуатацию
SOS!!SOS!!! Помогите плиз confused smileyconfused smileyconfused smiley Та же ситуация в 1С8 Не могу ввести в эксплуатацию. Приобрели комп, по запчастям,
провела надходження товарів та послуг,далее монитор я отправила на 104,без проблем,а вот с процессором не могу справится,стоимость 1111.00 грн,в надходжені указала счет учета 1531,но при вводе в експлуат. не могу поставить проводку 112 - 1531,что не так делаю !!!!!!
автоматизация - другой форум
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056