Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Практикант і повідомлення податкової.

Відправлено користувачем Sony 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Як думаєте, про прийом практиканта на 3 місяця потрібно повідомляти податкову?
Якщо будете зарплату нараховувать то да
Ну звичайно що будемо. Договір з училищем, 50% училищу, 50% практиканту. Вот так завжди- шукаєш інформацію в інеті і не знаходиш, а коли задаш питання на форумі - то зразу все знаходиться. smiling smiley

17. Чи подавати повідомлення на працівників, прийнятих тимчасово або за строковим трудовим договором?

Так, потрібно. Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається за формою згідно з додатком до ПКМУ від 17 березня 2015 року № 413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.


а с какого дуба заработанную человеком зарплату отдавать училищу? я понимаю, что есть бредовая постанова Кабмина. Но есть и Конституция, и КзОт, и вообще нельзя удержания из зарплаты проводить без законных оснований
рабство smiling smiley

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Логічно так, але є договір, є постанова, тому якщо хтось і має відстоювати свою зарплату , то це учні таких училищ. Моє завдання -правельно все оформити.
Дякую за участь в обговорені.
Якщо правильно оформити, то у даному випадку повідомлення не потрібно, адже трудовий договір не укладається, учні до штатного розкладу не включаються.
а причому тут штатний розклад? smoking smiley
Quote
Котег :-)
а причому тут штатний розклад? smoking smiley

Учень-практикант не є посадою, штатним розкладом не передбачається.
Чиновники писаки усіляких листів дуже люблять штатний розклад при тлумаченні трудових відносин
При штрафі 30 МЗП за одного неоформленого працівника з усіма тими листами можна лише в туалет сходити.
Quote
Котег :-)
При штрафі 30 МЗП за одного неоформленого працівника з усіма тими листами можна лише в туалет сходити.
поддерживаю, показать категорию 2 без трудовой книжки, в отчете есв ж будете показывать начисления, как с зарплаты!
а про те що 50% платимо практиканту а 50% училищу має бути вказано в договорі про практику?
У нас вказано ... проводити оплату практиканту за виконану роботу, то училищу платити не потрібно, вірно?
50% училищу - это вообще неконституционно. человек может получать свою зарплату только сам. никто не имеет право на нее посягать
Quote
Котег :-)
50% училищу - это вообще неконституционно. человек может получать свою зарплату только сам. никто не имеет право на нее посягать

це якби оплата за навчання, за те що його навчили )
Котег :-), а як тоді поступити, коли приходять практиканти, яким необхідно пройти виробничу практику, приносять договір - між ТОВ і училищем, в якому крім всякого-різного- чорним по білому написано, що оплату в розмірі 50% від заробітку перераховувати на рах...
До речі, від практикантів вимагається власне не сама практика і щось навчитись, а саме ГРОШІ. Так і казали - "можете договір не підписувати, але я все-рівно мушу віддати 1000 грн училищу". От так-то.
І як цим дітям боротися за справедливість?
я в этой теме 15 раз писал уже про это. почитайте внимательно. могу скопировать специально для Вас отдельно, если хотите smoking smiley
если Вас интересует как сделать правильно, но вы хотите заплатить, то пусть сотрудник напишет заявление: прошу 50% моей зарплаты перечислить по таким реквизитам. Будем считать, что это благотворительность. Наподобие добровольных алиментов.
Но договором устанавливать, что ваша зарплата пойдет чужому дяде - это рабство
Quote
Котег :-)
если Вас интересует как сделать правильно, но вы хотите заплатить, то пусть сотрудник напишет заявление: прошу 50% моей зарплаты перечислить по таким реквизитам. Будем считать, что это благотворительность. Наподобие добровольных алиментов.
Но договором устанавливать, что ваша зарплата пойдет чужому дяде - это рабство

Договір між собою заключає ПТУ і підприємство і там обумовлений саме такий порядок розрахунків, то які проблеми? . Студент ПТУ йде не на роботу а якби на навчання. Він не в штаті і це не стажування.
які проблеми я тут вже 10 раз вище писав. А якби Ваш директор заключив договір зі мною, що половина Вашої зарплати мені, бо я відповідав на Ваші запитання на форумі, то тоже ніяких проблем? winking smiley шлю реквізити smoking smiley
Quote
Котег :-)
які проблеми я тут вже 10 раз вище писав. А якби Ваш директор заключив договір зі мною, що половина Вашої зарплати мені, бо я відповідав на Ваші запитання на форумі, то тоже ніяких проблем? winking smiley шлю реквізити smoking smiley

1. На мої питання Ви не відповідаєте, так що ЗП не буде grinning smiley
2. Я працюю, а не вчуся winking smiley , є різниця?

А школа ще гірше smiling smiley - це взагалі суцільне рабство, на практику ходити заставляють, а ні копієчки ЗП не платять...
А дехто за практику навіть сам платить между прочім smoking smiley
як це не відповідаю, якщо іменно що відповідаю. так шо висилаю реквізити smiling bouncing smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037400000000001