Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розрахунковий рахунок для сплати по уточнюючій декларації з ПДВ.

Відправлено користувачем ossikk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, на який р/р потрібно сплатити суму по уточнюючій декларації з ПДВ та сумму штрафу. Не можу додзвонитись, на сайті не знайшла. Шевченківський р-н.
на старый счет, куда платили до СЭА

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
на старый счет, куда платили до СЭА
це я зрозуміла, але я недавно створене підприємство і не платила на старі рахунки, я платила вже на СЕА


[kyiv.sfs.gov.ua]
тут смотрели?
31119029700011 14010100 Податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
[kyiv.sfs.gov.ua]
тут смотрели?
31119029700011 14010100 Податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)
Дуже вдячна! На цей рахунок платити й різницу по уточнюючій і штраф я так розумію? І це ж треба двома різними платіжками заплатити?
Quote
ossikk
Quote
Ляля - Оля
[kyiv.sfs.gov.ua]
тут смотрели?
31119029700011 14010100 Податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)
Дуже вдячна! На цей рахунок платити й різницу по уточнюючій і штраф я так розумію? І це ж треба двома різними платіжками заплатити?
все туда, двумя платежками

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
*;101; ;14010100 сплата різниці по уточнюючій декларації з ПДВ р. Нараховано та перераховано повнiстю. ;;;
Чи правильно так заповнювати платіжку, і який код проставляти в платіжці по штрафу.?
до СЭА была заморочка, по крайне мере в Подоле- несмотря на то,что штраф и недомку платишь на один расчет.счет, нужно было ставить разный код 101 и то ли 130 то ли еще какой для штрафов. Ты спокоен ,что оплатил, а у ДПИ висит твоя задолженность по штрафу + начинают пеню насчитывать при том, что у тебя переплата ...и самое противное, что сами инспектора по тому налогу ,который они контролируют , делают вид,что они вообще не знают какие там коды нужно ставить..
Quote
tiger1
до СЭА была заморочка, по крайне мере в Подоле- несмотря на то,что штраф и недомку платишь на один расчет.счет, нужно было ставить разный код 101 и то ли 130 то ли еще какой для штрафов. Ты спокоен ,что оплатил, а у ДПИ висит твоя задолженность по штрафу + начинают пеню насчитывать при том, что у тебя переплата ...и самое противное, что сами инспектора по тому налогу ,который они контролируют , делают вид,что они вообще не знают какие там коды нужно ставить..
так ось я дзвонила до свого інспектора, вона сказала що треба платити на старі рахунки, спитала чи може вона мені підсказати номер цього рахунку, та що в платіжці написати, вона заморозилась і дала інший номер, тіпа там вам допоможуть і проконсультують. Я на ж радостях дзвоню, але не тут то було. Не беруть трубки, ще й збрасують. Двонила й на гарячу лінію, там теж мені нічим не допомогли. Ось тепер і шукаю ці коди, бо щоб поті не придрались, що платіжне не таке, або код не той, або ще щось.
Всім дякую! Нарешті додзвонилась до них. І підсказали як заповнити платіжне.
да шо ж Вы не можете погугглить
[www.accountant.in.ua]

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
да шо ж Вы не можете погугглить
[www.accountant.in.ua]
Вообще-то я єто и сделала, но спросила чтоб знать наверняка, я не хочу потом недоимки, если я не правильно заполнила платежку. Спасибо за ссылку.
Quote
ossikk
Всім дякую! Нарешті додзвонилась до них. І підсказали як заповнити платіжне.

ossikk, так что Вам в ДПИ сказали, поделитесь, пож-та, какие нюансы по оплатам недоимки и штрафа?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033