Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіт про суми податкових пільг для НЕПРИБЫЛЬЩИКОВ

Відправлено користувачем bonyblu 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мою общественную организацию не исключили из реестра неприбыльных. Но кода льготы 11020193 в Справочнике льгот на 2015 г не было. Позвонила в налоговую. Сказали, что не подавать этот Отчет по льготам, т.к. мы неприбыльная, а отчет этот для плательщиков налога на прибыль и сослались на п. 134.1 НКУ. Кто-то видел комментарии аудиторов, экспертов..? Спасибо
А что вообще нам сдавать, и до какого числа, первый раз буду отчитываться за 2015г. (благотворительный фонд)


Quote
Dimaxa
А что вообще нам сдавать, и до какого числа, первый раз буду отчитываться за 2015г. (благотворительный фонд)

звит про використ коштив нприбутк орг, как и прибыль до конца февраля. Отчет по льготам отменили. Но это я уточняю как раз здесь. Балансы в статистику и налоговую. правда , в налоговую, возможно, не нужен баланс.
Quote
bonyblu
Quote
Dimaxa
А что вообще нам сдавать, и до какого числа, первый раз буду отчитываться за 2015г. (благотворительный фонд)

звит про використ коштив нприбутк орг, как и прибыль до конца февраля. Отчет по льготам отменили. Но это я уточняю как раз здесь. Балансы в статистику и налоговую. правда , в налоговую, возможно, не нужен баланс.

Спасибо, будем тоже выяснятьsmileys with beer
Не сохранила ссылку, только коментарии (Анастасія НЄВСЬКА, бухгалтер-експерт газети «Інтерактивна бухгалтерія») к Закону от 17.07.2015 г. № 652-VIII,
Выдержка
": із 2015 року ті неприбуткові установи, які числитимуться в Реєстрі, не будуть платниками податку на прибуток, відповідно, і звітність із податку на прибуток за 2015 рік їм подавати не потрібно. Та вже тоді нас насторожувала описка в п. 57.1ПКУ. І ось законотворець її виправив, але не так, як усім хотілося б. Отже, неприбутківцям, які відповідають вимогам із п. 133.4 ПКУ, усе-таки доведеться звітувати перед контролерами за підсумками року про використання доходів.
Строк звітування — до 1 червня наступного року. Тож звіт за 2015 рік слід буде подати до 1 червня 2016 року."

Не перепроверяла по срокам, но то что ныне имеющийся отчет "ні в тин, ні в ворота" - факт. Те статьи, по которым там идет разбивка неприбыльных, с нового кодекса убрали
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029599999999996