Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЕСВ отчет: отпускные за январь выплачены в декабре

Відправлено користувачем Svetik S 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Все налоги рассчитаны, естественно по "старому". Как отобразить удержание 3,6 в январском отчете?
Если есть статья или пример дайте, ссылку, пожалуйста. Сама не нахожу.
Спасибо!

С ув.
ЄСВ з перехідних виплат: версія Пенсійного фонду
08.02.2016 3293
Пенсійни фонд розглянув питання нарахування ЄСВ на перехідні виплати та відображення (коригування) у звіті з ЄСВ


Пенсійний фонд у листі від 04.02.2016 р. № 3647/05-02 роз'яснив:
1) Якщо працівникові в грудні (листопаді) 2015 року нараховані і виплачені відпускні за періоди, що припадають на грудень (листопад) 2015 року і січень (лютий) 2016 року, і з усієї суми відпускних сплачений ЄСВ в порядку і за ставками, що діяли в 2015 році, то перерахунок ЄСВ, сплаченого із сум відпускних, за січень (лютий) 2016 року, не здійснюється, а в Звіті з ЄСВ за січень (лютий) 2016 року коригування нарахованого та сплаченого ЄСВ не робиться.
2) Якщо робітниці у листопаді (листопад, грудень 2015 та січень, лютий 2016) 2015 року нараховані і виплачені суми допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами на період відпустки по вагітності і пологах, яка припадає у тому числі і на місяці 2016 року, з усієї суми таких сум допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами нарахований і сплачений ЄСВ в порядку і за ставками, що діяли в 2015 році, то перерахунок ЄСВ за місяці 2016 року не здійснюється, а в Звіті з ЄСВ за січень (лютий) 2016 року коригування нарахованого та сплаченого ЄСВ не робиться.
3) Якщо працівникові в січні 2016 року нараховуються суми допомоги по тимчасовій непрацездатності за період тимчасової непрацездатності, яка доводиться на грудень (листопад) 2015 року і січень 2016 року, то на такі суми ЄСВ нараховується за ставками, встановленими в 2016 році, тобто 22 % (крім осіб, яким встановлено інвалідність). При цьому утримання ЄСВ не здійснюється. Перехідні суми допомоги по тимчасовій непрацездатності розподіляються по місяцях, за які вони нараховані, з метою порівняння сумарного доходу в таких місяцях з максимальною величиною бази нарахування ЄСВ. Кінцеве нарахування ЄСВ на суми перехідних сум допомоги по тимчасовій непрацездатності здійснюється в межах максимальної величини бази нарахування ЄСВ, що законодавчо встановлена для місяців, за які вони нараховані.
Quote
Natka

1) Якщо працівникові в грудні (листопаді) 2015 року нараховані і виплачені відпускні за періоди, що припадають на грудень (листопад) 2015 року і січень (лютий) 2016 року, і з усієї суми відпускних сплачений ЄСВ в порядку і за ставками, що діяли в 2015 році, то перерахунок ЄСВ, сплаченого із сум відпускних, за січень (лютий) 2016 року, не здійснюється, а в Звіті з ЄСВ за січень (лютий) 2016 року коригування нарахованого та сплаченого ЄСВ не робиться.

Как это применить на практике?
Мне удержания в таблице 6 вообще не показывать? В табл 1 тоже не показывать? В таком случае будет расхождение ведь в начислениях у меня и у ДПИ...

С ув.


1) Якщо працівникові в грудні (листопаді) 2015 року нараховані і виплачені відпускні ...

Это не Ваш случай. Я так понимаю, что вы их выплатили, но не начислили. Если бы начислили, то отразили бы в декабрьском отчете. Начисляйте в январе по новым ставкам.
Quote
Blick
1) Якщо працівникові в грудні (листопаді) 2015 року нараховані і виплачені відпускні ...

Это не Ваш случай. Я так понимаю, что вы их выплатили, но не начислили. Если бы начислили, то отразили бы в декабрьском отчете. Начисляйте в январе по новым ставкам.

Как это не начислила? smiling smiley
Начислила в декабре, оплатила налоги и выплатила. Отпускные за январь, по-этому в отчет за декабрь они не попали. Я их должна показать в январе, вопрос как.
Или я что- то не так делаю ?

С ув.
По ведомости начисления отпускные у Вас в декабре или январе?
Есть разница между предварительным расчетом отпускных и начислением. Вы можете для выплаты сделать предварительный расчет в декабре, а фактическое начисление сделать позже в январе. Тогда отпускные будут в ведомости января и в отчете января. Если же Вы начисляете отпускные декабрем, они должны быть в ведомости декабря и в отчете декабря.
Quote
Nena
По ведомости начисления отпускные у Вас в декабре или январе?

В январе

С ув.
Quote
Blick
Есть разница между предварительным расчетом отпускных и начислением. Вы можете для выплаты сделать предварительный расчет в декабре, а фактическое начисление сделать позже в январе. Тогда отпускные будут в ведомости января и в отчете января. Если же Вы начисляете отпускные декабрем, они должны быть в ведомости декабря и в отчете декабря.

Вот тут я что-то совсем запуталась )))
Отпускные я рассчитываю в декабре за декабрь и январь. Часть за декабрь попадает в отчет декабря, а часть за январь в отчет января. Отпускные же я должна наперед выплатить. Или я все делаю не правильно?
Извините, если задергала smiling smiley

С ув.
Quote
Blick
Есть разница между предварительным расчетом отпускных и начислением. Вы можете для выплаты сделать предварительный расчет в декабре, а фактическое начисление сделать позже в январе. Тогда отпускные будут в ведомости января и в отчете января. Если же Вы начисляете отпускные декабрем, они должны быть в ведомости декабря и в отчете декабря.

Получается, если я отпускные у меня в ведомости за январь, я должна сделать перерасчет? Как быть в уплаченными налогами?

С ув.
Ну да, перерасчет. В декабре был предварительный расчет отпускных, в январе окончательный. По налогам будет переплата, меньше оплатите при следующей оплате. Хотя по НДФЛ должна недоплата вылезти, доплатите.
Quote
Blick
Ну да, перерасчет. В декабре был предварительный расчет отпускных, в январе окончательный. По налогам будет переплата, меньше оплатите при следующей оплате. Хотя по НДФЛ должна недоплата вылезти, доплатите.

Спасибо огромное! Делаю перерасчет.

С ув.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00055000000000001