Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Фіндопомога засновника

Відправлено користувачем Larry_Brook 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Засновник одночасно виступає директором підприємства,як бути з договором про надання фін допомоги?
доверенность от лица фирмы на кого то оформите вместо подписи дира
Quote
Lin@
доверенность от лица фирмы на кого то оформите вместо подписи дира
+1. я тоже так делаю


а если есть только директор?
Quote
alisona
а если есть только директор?
У вас підприємство яку форму власності має? Якщо ТОВ- то там має бути як мінімум 2 засновники, тоді пишете довіреність на другого засновника, а якщо ПП - навіть не знаю...
Quote
Vitohka
Quote
alisona
а если есть только директор?
У вас підприємство яку форму власності має? Якщо ТОВ- то там має бути як мінімум 2 засновники, тоді пишете довіреність на другого засновника, а якщо ПП - навіть не знаю...

Де це написано, що у ТОВ має бути ЯК МІНІМУМ два засновники?? Аж здивувалася цій новині))))
никаких 2-х учредителей не должно быть, нет такого
Ну, законодавство не обмежує мінімальну кількість учасників, тільки максимальну (було 10 - тепер до 100), але тоді втрачається весь зміст ТОВАРИСТВА, тоді не можна РОЗПОДІЛИТИ статутний капітал відповідно до частки учасників. Вищим органом управління є збори учасників - при одному учаснику - який смисл???

Але ви праві. Законодавство дозволяє. І якщо учасник один і він же директор і зовсім-зовсім нікого нема - то хай вже і підписує договори сам собі...
глупости какие. в законе прямо сказано, что у ТОВ может быть один участник. Хотя я согласен с тем, что логики в этом нет, потому что это уже не товариство.

а второе - нигде не сказано, что довереность должна быть на сотрудника. Она может быть просто на третьего лица.
ТОВ "К" в лице Иванова И.П., действующего на основании доверености от №.

А вообще я бы не заморачивался договором, если учредитель дает, и если оно будет возвращаться. Зачем?
У мене аналогічна ситуація: у ТОВ засновник і дир - одна особа, працівників нема. От він мені сказав, що це правомірно (він юрист) складати такі договора, бо з одного боку він виступає від імені ТОВ в особі дира, а з іншого він як фізособа. От і штампую ці договора...перевірки поки не було, тому не знаю як це сприймуть фіскали
крутой юрист!!! не может одно и то же лицо подписывать с двух сторон...
так отож він і наголошує на тому що з одного боку ТОВ,а з іншого фізособа....
Закон четко запрещает, пусть почитает Ваш юрист
Представителю запрещено заключать договора с самим собой
неужели лучше с каким-то "проходящим мимо офиса" на основании доверенности?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000348