Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Додаток 7

Відправлено користувачем nikak123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Додаток 7
А если есть коэффициент перераспределения ндс,и каждый месяц делаю сводную налоговую,надо каждый месяц додаток 7 подавать ?он же одинаковый весь год,или я чтото пропустила в его заполнении...
Re: Додаток 7
Quote
nikak123
А если есть коэффициент перераспределения ндс,и каждый месяц делаю сводную налоговую,надо каждый месяц додаток 7 подавать ?он же одинаковый весь год,или я чтото пропустила в его заполнении...

ні, додаток 7 подається тільки вкінці року, з декою за грудень, або якщо вперше з"явились операції звільненві від ПДВ, яких раніше ні разу не було.
Re: Додаток 7
Правда в мене виникає питання, якщо в грудні переахували коефіцієнт, здали деку, то коеф. застосовуєм весь 2016 р.?
чи в січні знову потрібно новий коеф. розрахувати і використовувати весь 2016 р., ніколи цим питанням не задавалась, але прочитала одну статтю , що 7 додаток подається 2 рази в рік. confused smiley


Re: Додаток 7
Это неизвестно зачем в январе подается еще раз додаток 7 с тем же коэффициентом, что насчитали в декабрьском.
Re: Додаток 7
В мене тупе запитання- Якщов 2014 р, і в 2015 р. були операції з ПДВ і без ПДВ, то в грудні 2015 р., який рядок таб. 1 потрібно заповняти 3.1 чи 1 ???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028399999999995