Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Приказ об учетной политике - наше все

Відправлено користувачем Ляля - Оля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Спасибо! У Вас такие темы прямо одна актуальней другой! Досдам все и читать читать....
Quote
NadezdaZ
Спасибо! У Вас такие темы прямо одна актуальней другой! Досдам все и читать читать....
так для того ж и создавались темы, а то изо дня в день об одном и том же..

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А чи можу я "самовільно" прописати вартісну ознаку ОЗ в 15 тис.грн ? І напр., придбаний комп за 10,5 тис поставити на МНА і відразу на витрати?


Добрый день! Подскажите как мне поступить... Создали ТОВ в феврале 2015 года, а бухгалтера взяли только в марте 2016... в Учетной политике как правило ссылаются на главного бухгалтера и бухгалтерию и в конце ознакомлен Бухгалтер и его подпись....

И вот возник первый вопрос- сделать учетную политику одну в 2015 году или две: 1) в 2015 году-прописать,что ответственное лицо директор, и вторую сделать уже когда оформлен бухгалтер и переложить ответственность на бухгалтерию....

Извините за глупые вопрос...

я склоняюсь к одной учетной политике составленной в начале деятельности , так как ее составляют один раз, если нету кардинальных изменений в законодательстве ...
учетная политика привязана не к законодательсту, а к вашему учету - решили сменить - меняем

ок,так и сделаю))спасибо))
Добрый день! Подскажите пожалуйста, в нашем Приказе об учетной политике МНМА - это МА со сроком полезного использование более года, и стоимостью менее 2500 года. В связи с изменениями в НКУ ( МНМА = менее 6000 грн), хотим внести изменения в Приказ об УП.
Согласно Методрекомендациям № 635:
05 - вартісні ознаки предметів, щo входять дo складу МНМА.
— пpаво підприємства на їx встановлення закріплено тiльки в бухгалтерському обліку; в податковому ж обліку вaртісний критерій розмежування стaновить 6000 грн {*ПРИМІТКА: до 01.09.2015 було 2500 грн.} (зг. пп. 14.1.138 Податкового кодексу), тому для спрощення обліку бажано такий самий кpитерій прописати i в бухобліку;

п.3.4. ...У разі внесення до облікової політики змін, що за обсягом охоплюють більшу частину тексту або істотно впливають на її зміст, розпорядчий документ про облікову політику доцільно повністю викласти в новій редакції.


Как нам правильно внести изменения об стоимостной оценке МНМА? Можно ли издать приказ (например с 01.01.2016г) о внесении изменений в Приказ об учетной политике (в изначальный приказ) и изменить строку о МНМА, а остальное оставить как есть?

Заранее большое спасибо!
Quote
_vava_
Как нам правильно внести изменения об стоимостной оценке МНМА? Можно ли издать приказ (например с 01.01.2016г) о внесении изменений в Приказ об учетной политике (в изначальный приказ) и изменить строку о МНМА, а остальное оставить как есть?

Заранее большое спасибо!
можно
Доброго дня.

Допоможіть знайти зразок наказу, де бухгалтерський облік здійснюється керівником, без головного бухгалтера і бухгалтерії.
Доброго дня. В нас у обліковій політиці прописано, що перша подія по ПДВ визначається в межах договору. Мені в обліку зручніше визначати першу подію в розрізі розрахунових документів (рахунків). Особливо якщо приймуть закон про блокування ПН, щоб простіше було відстежувати в розрізі номенклатури.

Читала що не можна порушувати принцип послідовності.

Виключення - згідно з п. 9 П(C)БО-6 облікова політика може змінюватися лише у випадках, якщо:

- змінюються статутні вимоги;

- змінюються вимоги органу, що затверджує положення (стандарти) бухгалтерського обліку;

- зміни забезпечать достовірне відображення подій або операцій у фінансовій звітності підприємства.

Чи можу я з 01,01,2017 внести зміни в облікову політику по цьому питанню? І як обгрунтувати ці зміни?
Quote
Natka0239
Доброго дня. В нас у обліковій політиці прописано, що перша подія по ПДВ визначається в межах договору. Мені в обліку зручніше визначати першу подію в розрізі розрахунових документів (рахунків). Особливо якщо приймуть закон про блокування ПН, щоб простіше було відстежувати в розрізі номенклатури.

Читала що не можна порушувати принцип послідовності.

Виключення - згідно з п. 9 П(C)БО-6 облікова політика може змінюватися лише у випадках, якщо:

- змінюються статутні вимоги;

- змінюються вимоги органу, що затверджує положення (стандарти) бухгалтерського обліку;

- зміни забезпечать достовірне відображення подій або операцій у фінансовій звітності підприємства.

Чи можу я з 01,01,2017 внести зміни в облікову політику по цьому питанню? І як обгрунтувати ці зміни?

Це не має ніякого відношення до облікової політики, те, що у вас в наказі написано.
Це правила податкового обліку, які прописані в ПКУ. Правильно буде і так і так, отже, робіть як вам зручно та не морочте собі голову.
А оте положення з наказу викиньте, його там не має бути.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
для мінімізації податкових рииків, для вдосконалення обіку розрахунків ввести облік по замовленням...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Дякую Монна Нонна та Ляля - Оля! Заспокоїли)) В обліковій політиці залишу, щоб було зрозуміло чому визначала по договору а потім по рахункам.
Quote
Natka0239
Дякую Монна Нонна та Ляля - Оля! Заспокоїли)) В обліковій політиці залишу, щоб було зрозуміло чому визначала по договору а потім по рахункам.
Ви можете вирішувати це індивідуально для кожного контрагента, навіть без будь-якого наказу.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Natka0239
Дякую Монна Нонна та Ляля - Оля! Заспокоїли)) В обліковій політиці залишу, щоб було зрозуміло чому визначала по договору а потім по рахункам.
Ви можете вирішувати це індивідуально для кожного контрагента, навіть без будь-якого наказу.
Так, нас деякі контрагенти взагалі просять визначати першу подію в розрізі номенклатури, а по замовчуванню буду робити по рахункам)
Определение первого события по НДС вообще никакого отношения к учетной политике не имеет, вообще-то.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
drinking smiley, то я отпісуюсь winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Kuzya
Определение первого события по НДС вообще никакого отношения к учетной политике не имеет, вообще-то.
тут не столько о первом событии по НДС, сколько о способе ведения рачетов - по договору в целом или по счетам. Согласитесь, по одному счету может быть переплата, по другому - долг. В первом случае это один способ учета расчетов, во втором - другой.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Kuzya
Определение первого события по НДС вообще никакого отношения к учетной политике не имеет, вообще-то.
тут не столько о первом событии по НДС, сколько о способе ведения рачетов - по договору в целом или по счетам. Согласитесь, по одному счету может быть переплата, по другому - долг. В первом случае это один способ учета расчетов, во втором - другой.

Разве это вопросы учетной политики?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039699999999998