Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зустрічна перевірка КРУ

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, можливо і дурна тема, але все таки є дилема.

Товариство працює з бюджетниками, зараз одну бюджетну установу перевіряє КРУ, відповідно і до нас прислали письмовий запит на надання інформації, АЛЕ лист звичайний, БЕЗ повідомлення про вручення і саме цікаве постановка питання , цитую з Листа :
"...та завірені належним чином копії підтверджуючих документів про відпуск основних засобів за період ... "
до даної цитати в мене зразу виникає питання - а звідки мені знати що у тої організації було оприходувано як ОЗ ?
тобто хочу ще й причепитись, що мало бути написано ТМЦ , а не ОЗ

так от ігнорувати даний Лист чи ні ? smiling smiley
Лучше дайте информацию(если все чисто)
все чисто, тоді питання які Накладні з ОЗ їм копіювати ? smiling smiley для мене ОЗ це комп"ютер, а ми і флешки продавали їм і принтера.
Для мене флешка -це малоцінка smiling smiley


я так понимаю все доки за указанный период.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
КРУ це зараз ДФІ?В мене щойно закінчилась така перевірка,Вам хоча б листа прислали,а нам зателефонували і попросили підготувати документи.А ось прийшли за ними з направленням все як положено.Просто перевіряюча,щоб не сидіти нам на голові зарання попросила підготувати всі доки.Ми надавали копії видаткових,акт звірки підписаний з нашої сторони,картку рах.361,склали супроводжуючий листа на ньму про отримання розписалася перевіряюча і на наступний день привезла Довідку про результат перевірки.Ви давайте все що маєте по вказаній фірмі,а вони самі вже розберуться що то було ОЗ чи ТМЦ...
Quote
Ляля - Оля
я так понимаю все доки за указанный период.

так, період немаленький 2012-2016 рр.
Quote
wabaw111
КРУ це зараз ДФІ?В мене щойно закінчилась така перевірка,Вам хоча б листа прислали,а нам зателефонували і попросили підготувати документи.А ось прийшли за ними з направленням все як положено.Просто перевіряюча,щоб не сидіти нам на голові зарання попросила підготувати всі доки.Ми надавали копії видаткових,акт звірки підписаний з нашої сторони,картку рах.361,склали супроводжуючий листа на ньму про отримання розписалася перевіряюча і на наступний день привезла Довідку про результат перевірки.Ви давайте все що маєте по вказаній фірмі,а вони самі вже розберуться що то було ОЗ чи ТМЦ...

ну такі і в мене були перевірки, але лист листом, а я хочу щоб він був належним чином оформлений
В нас теж була перевірка, без надання попередньо листа. Це що в них мода така тепер? Я гадала, що це нам просто непощастило такої уваги отримати. Отримали трошки інакшу))
А они на бумаге экономят))
Quote
rainy_days
все чисто, тоді питання які Накладні з ОЗ їм копіювати ? smiling smiley для мене ОЗ це комп"ютер, а ми і флешки продавали їм і принтера.
Для мене флешка -це малоцінка smiling smiley
думаю копіювати тільки накладні на відвантаження, а куди вони його оприходували, то вже постачальника не стосується.
Дівчатка , кому цікаво, дзвонила я сьогодні в фін.інспекцію, по номері тел, вказану у листі, там інспектор мені люб"язно відповіла, що на лист я маю відповісти у будь-якому випадку, або прийти з набором документів. або також поштою відправити.
на запитання - " що розуміють мої клієнти під ОЗ, я не знаю" ? - вона відповіла, що всі дотримуються норм бух. обліку, і для всіх поняття ОЗ однакове, рівняється по сумовому виразі, тобто якщо товар був відвантажений у 2012 р., то там поріг в 1000 грн. - це вже ОЗ , в 14 р.- 2500 грн. відповідно, і т.д.
Ну думка цікава, але ж ОЗ не тільки по сумі поділяються, але і по термінах експлуатації... smiling smiley

Відповідь була- Якщо вам важко визначити, то копіюйте все grinning smiley


Так от, відправляю я весь цей набір документів поштою, рекомендованим листом , з повідомленням про вручення.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033700000000003