Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Авансовий

Відправлено користувачем Nastona27 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Авансовий
Підскажіть будь-ласка, ми провели по касі видаткову на оплату повернення зв. фін. допомоги. Авансовий я провести не можу в програмі на 6852. Чи можна одразу у видатковому ордері писати на 6852 і там де отримувач поставить підпис директора фірми якій повертаємо? Чи робити кошти в під звіт. А потім ручними прововести проводки 3721 на 6852? Зарані дякую
Re: Авансовий
юр лицу возвращали налом???

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Re: Авансовий
а якщо фіз. особа-засновник надає поворотну фін. допомогу ТОВ, то можна вносити в касу, а потім у банк здати?
Re: Авансовий
Тут юр. особа повертає юр. особі. І там і там провелось все по касі
Re: Авансовий
є корєшок від теї фірми від приходного касового ордеру
Re: Авансовий
Quote
Nastona27
є корєшок від теї фірми від приходного касового ордеру
САМОЕ ГЛАВНОЕ : чья фамилия прописана вот в этом корешке "от той фирмы" ?
Re: Авансовий
Там написано название фирмы
Re: Авансовий
да той фирмы
Re: Авансовий
я просто хочу узнать можно ли в расходном ордере сразу указывать фирму и счёт 6852, а не подотчётника 3721, а потом списывать авансовым?
Re: Авансовий
Ну, Вы же бухгалтер, и должны понимать, что из кассы деньги НЕ ВЫДАЮТСЯ какому-то ТзОВ, или ПАТ....Деньги выдаются только по схеме Иваненко А.А. ТОВ "Ромашка". Потому что когда ТОВ "Ромашка" захотело дать Вашему ТОВ деньги, они оформляли выдатковый ордер, а там нужно указывать фамилию-имя-отчество. И подписывает ордер не какое-то ТОВ, а конкретный человек, сотрудник, на которого этот ордер выписан.
Всё взаимосвязано, андестенд ?smiling smiley
Посмотрите на форму выдаткового ордера, и Вы увидите ответ на свой вопрос \\\\\\\\\\можно ли в расходном ордере сразу указывать фирму\\\\\\\\\\
Re: Авансовий
Тогда я делаю на директора на счёт 3721. И закрываю ручными операциями 3721 - 6852
Re: Авансовий
Засновник вносить в касу ПФД, а потім ці кошти здаємо в банк.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031999999999999