Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виробництво меблів

Відправлено користувачем katiatk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Виробництво меблів
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, чи можуть зняти з витрат щомісячно нараховані:
1. оренда виробн. приміщення
дт91-кт631
дт901-кт91
дт791-кт901
2. амортизація оз
дт91-кт131
дт901-кт91
дт791-кт901
3. та зп диретора + головнбухгалтера (рах.92)
якщо реалізація (отримується дохід) продукції здійснюється один раз в 3-4 міс? аудитор сказала, що витрати визнаються лише тоді коли є дохід.
І ще питання заг.вир.витрати щоміс закриваються, і в калькуляцію потрапляють лише прямі витрати і загал.виробн.витрати за той міс в якому відбувається реалізація продукції. Чи це вірно? Чи повинно бути по ін?
Дякую!!!
Добрий день! У мене виникло зустрічне питання, а "аудитор" не сказала де це вона таке вичитала в якому ПК. Я читаю ПК ст. 134,1,1 і там написано, що об'єктом оподаткування є фінансовий результат визначений у фінансовій звітності відповідно до національних положень стандартів бухгалтерського обліку. Я щось не пам'ятаю щоб по бухгалтерським стандартам оренда включалася в той момент коли з'являються доходи, а завжди було в момент виникнення самих затрат по оренді ну і т.д.
Re: Виробництво меблів
Перевірка аудитором у знайомого бухгалтера, тому особисто запитати я не можу, просто провела паралель з "моїм виробництвом" і тому вирішила запитати тут. взагалі, я думаю, щодо розрахунків по псбо, то все вірно, а от може вона мала на увазі ще 2014р. і податковий облік на той час, тому і виникли сумніви


якщо у вас оренда виробничого приміщення, то вона потрапляє до собівартості продукції та до витрат у момент реалізації продукції.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026000000000004