Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

оподаткування лікарняних по вагітності та пологам

Відправлено користувачем 061970 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги,допоможіть,як оподатковуються лікарняні по вагітності та пологам?
А хто платить декретні, я так розумію підприємство, а потім ФСС повертає. Чи потрібно відкривати додаткові рахунки? і як це все відбувається.


Quote
ars
А хто платить декретні, я так розумію підприємство, а потім ФСС повертає. Чи потрібно відкривати додаткові рахунки? і як це все відбувається.
А матчасть почитать не хотите? ФСС все оплачивает,счет один для больничных и декретных.Все остальные вопросы читайте в нормативке.
по закону ЕСВ с больничных за счет бюджета
Дякую,матчасть почитати хочу,і запипувала де підглянути???
Все платит соцстрах, открываете счет в банке для больничных, во многих банках он сразу открывается автоматом. Рассчитываете, подаете заявку в соцстрах, ждете деньги, и с него перечисляете, со своего основного счета перечислять нельзя.
Есв сверху платите со своего основного счета.
Quote
Котег :-)
по закону ЕСВ с больничных за счет бюджета
Ага.Только бюджет об этом не знает.Я спрашивала в соцстрахе об этом,когда сдавала первую заявку в этом году.Они ни сном ни духом в юридическом отделе.Даже не знали в январе,как помощь облагается с этого года..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057499999999999